Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İşte Bir Neden Daha ..!!

Karabükspor maçlarına PASSOLİG kartı

88005

Karabükspor maçlarına PASSOLİG kartı alarak gelenler dertli. Taraftarlar aldıkları bilet numarasına oturamıyor ve taraftar mağdur oluyor.

 

TARAFTAR PASSOLİG MAĞDURU ..!!

 

IMG_9756

 

Kardemir Karabükspor taraftarı passolig uygulamasından şikayetçi. Özellikle rakip taraftar yanına düşen kısımlarda özel güvenlik birimlerinin buraya oturamazsınız uyarıları sonrası emniyet birimlerinin uyarıları ile de kesinlikle kendi yerlerine oturamayan taraftarlar  konuyu sık sık Gençlik spor teşkilatı ve kulüp personeline ilettiklerini ancak kimsenin bu durumla ilgilenmediğini belirterek “Anons yapılıyor lütfen yerinize oturun yerinize bir başkası oturdu ise güvenik birimine söyleyin ve yerinize koltuğunuza sahip çıkın deniyor ama bizi zaten güvenlik koltuğumuza,satın aldığımız koltuğumuza oturtmuyor ki” diyorlar.

Bir başka taraftar ise “ben Çerkeş’ten geliyorum her hafta maç için,Karabükspor için, ama yerime daha oturmak nasip olmadı, beni geç boş bir yere diye yerime oturtmuyorlar,rakip taraftar ile yan yana olduğumuzu bahane ediyorlar, boş yere geçsek diğer vatandaş gelip burası benim yerim diyor haklı olarak ya aldığımız biletle,paramızla rezil oluyoruz, kulüp başkanı yöneticiler,Federosyon yetkilisi kim bu işle ilgilenilecekse ilgilensin ” şeklinde şikayetlerini dile getiriyor..

Taraftarlar maden burada güvenlik nedeni ile oturamayacağız o zaman bilet Kombine numaralarımızı değişsinler kulüp mü değiştirecek pasolig mi karar versinler ve yardımci olsunlar yoksa tüketici haklarına şikayet edeceğiz diyorlar.