Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TSO, İl Müdürleri İle Toplandı..

KARABÜK TSO , İL

KARABÜK TSO , İL MÜDÜRLERİ İLE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ 

1

TSO  Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal ve  TSO Meclis Başkanı Timurçin Saylar başkanlığında, TSO Yönetim kurulu, TSO Meclis Üyeleri , Karabük İl Daire  Müdürlerinin katıldığı tanışma ve istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Namal; “2014 yılının huzur, sağlık, barış, mutluluk ve ticaret kesimini temsil ettiğimiz için bereketli ve bol kazançlı bir yıl geçirmenizi diliyorum “dedi.

Namal  konuşmalarına şöyle devam etti ; “Değerli il müdürlerimiz davetimize icabet ettiğiniz için şahsım, yönetim kurulu ve meclis üyelerim adına teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Bu toplantının amacı tanışma ve istişare toplantısıdır. Amacımız odamız üyelerinin İlimizdeki kamu kurumlarında en üst düzeyde yararlanabilmesini ve yeni projeler geliştirilmesini bilgilendirme ve eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesinin sağlamaktır. Bu noktada sizlerden yardımlarınızı ve projelerinizi beklediğimizi belirtmek isterim. Oda olarak bu faaliyetlere gerekli desteği de sağlayacağımızı ifade ediyorum”

TSO Meclis Başkanı T.Saylar  ise konuşmasında  ;  “Toplantımızın amacı odamız ile kurumlarımız arasında dostluğumuzu pekiştirmek ve Karabük’e hizmet edebilmek. Biz oda olarak ilimizin ticaretini temsil ediyoruz ve ticaretin ileri gitmesi için her türlü projeye açık ve destek olduğumuzu belirtmek isterim. Aramızdaki köprüleri dostluk çerçevesinde yaptığımız zaman Karabük e daha iyi hizmet edebiliriz diye düşünüyorum. Amacımız ilimize hizmet edebilmek, bu hizmet daha iyi yapılması için odamız ve kurumlarımız arasındaki köprüleri kurmaktır. Katılımız için tekrar teşekkür eder, saygılar sunarım “dedi.

Toplantıya daire müdürlerinin açıklamaları ve karşılıklı istişare ile devam edildi.

TSO Başkanı Sedat Namal toplantı sonunda tanışma ve istişare toplantılarının farklı kesimlerle de devam ettirileceğini belirtti.