Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

JANDARMA GENEL KOMUTANI YÖRÜK KARABÜK’TE

  Jandarma Genel Komutanlığına

 

Jandarma Genel Komutanlığına bağlı birimleri denetlemek üzere Karabük’e gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük, Vali İzzettin Küçük’ü ziyaret etti.

 

komutan2

SERVET YÖRÜK  KARABÜK’TE 

 

Valilik binası önünde Karabük Valisi İzzettin Küçük, Vali Yarımcıları Abidin Ünsal, Erkan Çapar ve Tarkan Keskin ile İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin tarafından karşılanan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük, daha sonra Valilik Şeref Defterini imzaladı. Ziyarette Orgeneral Servet Yörük günün anısına Vali İzzettin Küçük’e Jandarma Genel Komutanlığı plaketini takdim ederken, Vali Küçük de Orgeneral Yörük’e Safranbolu yağlı boya tablosu hediye etti.

Asayiş açısından sorunsuz illerden birisi olan Karabük’te bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Orgeneral Yörük, Jandarma Genel Komutanlığına bağlı olan birimleri denetlemek üzere burada bulunduklarını söyledi.

Jandarma Orgeneral Servet Yörük’e ziyarette Jandarma Genel Komutanlığı Eğitim Komutanı Korgeneral İbrahim Yaşar, Harekat Daire Başkanı Tümgeneral Arif Çetin, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Çardakçı ile Karabük Garnizon Komutanı J. Kıd. Albay Samit Tokmak eşlik etti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO