Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kadrolar Törenle Verildi

    Safranbolu Belediyesine

 

 

Safranbolu Belediyesine Bağlı Bulunan Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) ‘de Düzenlenen Törenle 25 Sözleşmeli Personele Kadroları Verildi.

 

 

 

Kadrolar Törenle Verildi

Törende bir konuşma yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy “ böyle bir kanunun yapılmasında başta Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

Mahalli İdarelerin topluma en yakın hizmet kurumları olduğunu vurgulayan Başkan Aksoy sözlerine şöyle devam etti ; “ mahalli idareler toplumumuza en yakın ve toplum menfaatlerine çalışan kurumlarıdır. Kadrolarını alan 25 arkadaşımızda kendi branşlarında uzman kişiler. İşlerini bu güne değin oldukça başarılı bir şekilde yürütmüşleridir.  Hak ederek aldıkları memuriyet zırhı ile daha da verimli çalışacaklarına olan inancım tamdır. Yine inanıyorum ki bu gün edecekleri memuriyet yeminine de sonuna kadar bağlı kalacaklardır. Arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun diyor teker teker hepsini tebrik ediyorum.

Konuşmanın ardından memurluğa adım tana 25 sözleşmeli personel memuriyet yemini ettikten sonra Başkan Aksoy kendilerine belgelerini verdi.

Tören sonrası SAKEM bahçesinde Başkan Aksoy,  basın mensupları ve kadro alan personele çeşitli ikramlarda bulundu.

Kadro alan perso”nelin arasında tekniker, mimar, şehir palanlamacısı, mühendis, peysaj mimarı, eğitmen de bulunuyor.

 

Öte yandan Altın Safran Film Festivali için yaygın basın TV kuruluşları Safranbolu Belediye Başkanı ile röpartaj için sıraya girdiler.

Ülke gündemine oturan film festivalinin ana temasının korumacılık olduğunu vurgulayan Başkan Aksoy organizede tam not aldı.

 

İŞTE YAYGIN MEDYA GÖRÜNTÜLERİ