Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KAFKAS “BU YIL GEÇİŞ DÖNEMİ” DEDİ

KAFKAS “BU YIL GEÇİŞ

KAFKAS “BU YIL GEÇİŞ DÖNEMİ” DEDİ

KARDEMİR KARABÜKSPOR hafta sonu deplasmanda Eskişehirspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını Hasan Doğan Tesisleri’nde gerçekleştirdiği çalışma ile sürdürdü.

 

antIMG_7451

Teknik Patron Tolunay Kafkas yönetiminde yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda takımımız, pas çalışmalarının ardından tam saha çift kale maç yaptı. Çalışmaya sakatlıkları devam eden Hakan, Lualua ve Eren katılmazken; Waterman, İlhan ve Furkan takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü.

Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kafkas : “Biz puan almak istiyoruz. İyi oynayacağımızdan kuşkum yok. Artık takım yavaş yavaş rayına oturdu ve istediğimiz oyun anlayışıyla oynuyor. Umarım biraz futbol şansı da bizim yanımızda olur ve Eskişehir’den puanla döneriz. 20 puan olmamız ikinci devreye daha iyi bakacağımızın sinyallerini verebilir. Transferlerle takımı daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Bu yıl bizim için geçiş dönemi. Gerçekten çok zor oluyor. Bir yapılanma dönemi olacak.Daha sonra genç oyuncuların katılımıyla, iyi oyuncuları da getirerek taraftarlarımıza daha iyi Karabükspor izlettireceğiz. Milli takımlar tabanını iyi bildiğim için bize uyacak oyuncuların transferi için çalışıyoruz. Takımı doğru yapılandırmak çok önemli. Kardemir Karabükspor’un en az 5 yıllık oyuncu kadrosunu oluşturmak istiyorum. En büyük özelliklerimden bir tanesi bu. Biz burada olsak da olmasak da yarın ayakları üzerinde duran, sağlam basan bir takım yaratmak bizim için çok önemli. Ara transfer döneminde ileriye dönük ve takımda direkt oynayabilecek oyuncuları alacağız. Sezon içinde ve gelecek yıl için yapacağımız transferler var. Bu transferlerle takımı belli bir yere oturturuz ve belli bir çizgide olur.Önemli olan takımların 5-10 yıllık iskeletini oluşturabilecek kadrolar kurmak. Bu da doğru oyunculardan geçiyor.” dedi.

Kulüp Doktoru Mutlu Gürsoy’da sakatlıklarla ilgili olarak : “Hakan Özmert’in dizinde ciddi bir sakatlık oldu ve ön çapraz bağları koptu. Cerrahi bir operasyon geçirecek ve sezon sonuna kadar tedavisi sürecek. İlhan Parlak’ta maçta yüklenmeye bağlı dizinde bir ödem gelişti ve iyiye gidiyor. Furkan’da çarpışmaya bağlı adalesinde kortizon olmuştu ve ciddi bir kanama vardı. Oldukça süratli bir şekilde iyileşiyor. Maç kadrosuna yetiştirmeye çalışıyoruz. Lualua’da uzamış bir spazm oluştu. Daha detaylı incelemeler yapıyoruz. Uzun süre gözetim altında tutacağız.”dedi.