Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KAFKAS “İYİ YOLDAYIZ”

      KARABÜKSPOR

 

 

 

KARABÜKSPOR SB ELAZIĞ SPORA 3 PUAN İÇİN GİTTİ. SON ÇALIŞMADA MORAL MOTİVASYONUN ÜST SEVİYEDE OLDUĞU GÖRÜLDÜ. ERDEM’İN YAŞ GÜNÜ İSE BREZİLYA  USULÜ UNLAMA VE YUMURTA İLE KUTLANDI. 

 

 

KARABÜKSPOR GEÇEN SENE PUAN ALAMADIĞI

SB ELAZIĞ’ YA  BU KEZ

PUANLAR YADA PUAN DİYEREK GİDİYOR

 

ksporrrr

Elazığspor maçı için 24 Ağustos 2013 Cumartesi günü saat: 12.00’de Karabük’ten karayolu ile Ankara’ya; 15.50’de de havayolu ile Elazığ’a geçecek Karabükspor,  Pazar akşamı saat:20.15’te oyananacak olan Elazığspor maçının ardından  Pazartesi sabahı 06.30’da havayolu ile Ankara’ya, oradan da karayolu ile Karabük’e dönüş yapılacağı  kulübün resmi İnternet sayfasından açıklanırken Teknik Direktör Kafkas İyi Yoldayız dedi.

 

Teknik patron Tolunay Kafkas SB Elazığ karşılaşması öncesi : “Çok kolay bir maç olmayacak. Lige nasıl başladığınız değil nasıl bitirdiğiniz önemli. Elazığspor’da Serdar Özkan, Serdar Gürler, Tidiane Sane, Fabio Bilica gibi gerçekten çok değerli oyuncular var. Onun için ben her iki takımın şansını eşit olarak görüyorum. Aslında tüm maçları dışarıda da oynasak içeride de oynasak eşit. Her takımın hem eksileri hem artıları olur. İyi bir yoldayız. Fakat bu bize yetmez. Daha iyi olmak için daha çok çalışmak lazım. Onun için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.  Bu takım geçen sezon büyük takımları yendi. Daha sonra çok büyük sıkıntılar yaşadı. Son maçta kümede kaldı. Onun için geçen sezon yaşanan sıkıntıları yaşamamak için her maçı aynı şeklide oynama gayreti içinde olacağız. Daha ilk maçımızı oynadık,Olumlu olumsuz yorumları bir kenara bırakmalıyız.” dedi.