Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KALDIRIN O RESMİ ORADAN !

Karabükspor tarihinin en acı

Karabükspor tarihinin en acı günlerini yaşarken kentin sessizce kulübün yok edilişini gözlemesi de ilginç bulunuyor.

50 Yıllık profesyonel lig hayatında 3.ligi hatta amatör ligi gören ancak bu kadar yalnız bırakılmayan, Karabükspor eski adıyla 3.lig olan yeni adı 2.lig olan kümeye düşmesi bir yana alakasız insanların yönetimi, Başkanlığı ile de her gün ayrı bir çöküş yaşıyor.

Kentte taraftarların sosyal medya ağları üzerinde sitem ettiği hatta ağır hakaretlere vardırdığı yorumlara karşın Başkan Yüksel ve Yönetim de halk deyimi ile “Yarabbi Şükür” demeye devam ediyor

Tüm bu gelişmeleri seyreden kentin Siyasileri de onca hakaretlere, onca isyanlara rağmen kulaklarını tıkamış Karabükspor gerçeğini görmezlikten geliyorlar.

Karabükspor tarihinde önemli bir yeri olan, Kulübün futbolculuğunu, yöneticiliğini ve Başkanlığını yapan aynı zamanda KARDEMİR özelleşmesi sırasında Fabrikaların kapatılmaması için büyük bir mücadele veren işçi lideri Metin Türker’in Karabük için klişeleşmiş istekleri Yenişehir de ki Dr N.Şeyhoğlu stadyumuna da asılmıştı.

Ancak, taraftarlar şimdi”o resmin Türker’in anısına saygısızlık yapılıyor, O resmi kaldırın oradan” diyorlar.

Stadyumda ki resimde her yıl ölüm yıl dönümü törenlerle anılan Metin Türker’in resmi yanında,

KARDEMİR’E, ÇELİKİŞ SENDİKASINA VE KARABÜK SPORA SAHİP ÇIKIN

Vasiyeti yazılmıştı. Şimdi bu vasiyetin bir anlamı olmadığını ve Karabük sporun orta yere işi bilmeyen insanlara teslim edildiğini vurgulayan Karabüksporlular, ” Kent, siyasiler, bürokratlar tümü ilgisiz ancak lafa gelince Karabüksporlu oluyor herkes, seçimler de bitti, herşey unutuldu, kimse kimseyi kandırmasın, o resmi oradan indirsin Gençlik Spor İl Müdürlüğü, ” şeklinde yorumlar yapıyorlar