Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kaptan Yenice Soğuksu Spor 3.Lig Yolunda

Karabük İli Şampiyonu olan

56

Karabük İli Şampiyonu olan Yenice sporun maddi imkansızlıklar sonunda BAL ligine katılamama tehlikesi belirince,  YKÇ Grubu tarafından Soğuksu ve Yenice takımları birleştirilerek sponsor  olunmuştu.

 Yeni adı Kaptan  Soğuksu Yenice  spor olan ve  Amatör Kulüpleri Federasyonunda tescillenen bölgenin 3.lig adayı temsilcisi  Gerede kampı ile sezonu açıyor.

Kaptan Demir Çelik Soğuksu Yenicespor yönetimi ,Murat Orhan başkanlığında  çalışmalarına başlarken  Ahmet Erkoç ve Hakan Bender Asbaşkanlığa,Nihat Ekmekçi Futbol Şube Sorumluluğuna,Süleyman Şahin Genel Sekreterliğe,Rasim Gökçü Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine ve Erol Öztürk ise Genel kaptanlığa getirildi.

Teknik Direktör Osman Yüksel yönetimindeki ekibe bu yıl, Bartınspor’dan kaleci Murat Ayaz,Düzcespor’dan santrafor Alihan Tezel,Maltepespor’dan Kemal Dağtarla,Karabükspor’dan Eren Öztürk,Bertuğ Tahmaz ,Burak Çalman,Berke Yıldız,Safranbolu Belediyespor’dan Mustafa Usta ve Furkan Şen,Safranboluspor’dan Hakan Tetik ve Orhan Erden,Kilimspor’dan Adem Yıldız,Kocaeli Amatör’den Harun Tunçbil,Eskipazar Belediyespor’dan Samet Kısar,Kastamonu Yolspor’dan Semih Omay takviyeleri yapılırken 24 kişilik kadroda; Emre Akçin,Berkay Akçin,Ferdi Eşsiz,Şahan Başkaya,Kadir Çantekin,Özcan Taşlıoğlu ve Demircan Bakılan yer aldı.

Basına ve Yönetim kurulu ile futbolculara verilen yemekte konuşan Murat Orhan ,” Kulübümüzün kurumsallaşma evrelerinden geçerek yeni bir yapıya bürünmesini sağladık. Kaptan Demir Çelik Soğuksu Yenicespor olarak ligde mücadele edeceğiz. Takımımız Gerede-Esentepe’de bir haftalık kamp yapacak kamp esnasında iki de hazırlık maçı oynayacak.” dedi

 

Sosyal  Sorumluluk projesi kapsamında başlattıkları proje için ” Bu kentte yaşıyor ve para kazanıyorsanız bu kentin insanına da borcunuz var demektir. Biz elimizden geldiği kadar borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. İnşallah diğer işadamlarımızda aynı hassasiyeti gösterirler” diyerek bağlayan  Orhan, birkaç oyuncu ile daha görüşmelerin devam ettiğini, anlaşma sağlanması durumunda bu oyuncuları da kadrolarına katacaklarını ifade edip yarın Gerede Kampı sonunda 24 kişilik kadronun belirleneceğini ve kamp sürecinin başlayacağını ifade etti