Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABACAK ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Karabük Şoförler ve Otomobilciler

Karabük Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Karabacak 2014 yılında yapılacak olan oda seçimlerinde tekrar aday olduğunu açıkladı.

 

KARABACAK ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

ahmet

12 yıldır yapmış olduğu oda başkanlığını tekrar seçilmesi halinde üç yıl sonra bırakacağını söyleyen Ahmet  Karabacak, “Sizler bize onur ve gurur verdiniz. Çünkü 12 yıldan beri ben bir ağacım, sizler birer dalısınız. Bu dalda da her zaman başarıyı hep beraber kazandık, hep beraber gördük, hepinize şükranlarımı sunuyorum, Allah Razı Olsun diyorum. Allah Nasip erse ekibimizle beraber 2014 yılında yapılacak kongrede adaylığımızı açıklamak için bu toplantıyı yapıyoruz.”dedi

“Biz yapacağımız işleri alt alta yazıp öyle yaparız. Minibüsümüzü böldürmedik, duraklara hat sokmadık, 13 yıldan beri durak başkanları bilirler yönetici arkadaşlarımla beraber hiçbir durağa bir hat açmadık, taksi durağı dahildir. Ama ne yaptık potansiyeli yüksek olan yerlerde durakları birleştirerek pastayı kimseye böldürmedik,” diyen Karabacak diğer adaylara da başarılar diledi.

Karabacak ; “Biz ekibimizle beraber, Safranbolu Oda Başkanımız, Servisçiler Oda Başkanımız, Belediyemizle ve Emniyetimizle çok organizeli çalışmalara adım atıyoruz. En son yaptığımız D-4 çalışması ses getirdi ve şu anda Karayolları Kantarında ölçüm ve tartıdan başka bir şey yapılmayacak, yani bir minibüsçüye, bir servisçiye D-4 belgen var mı diye sorulmayacak. SRC belgen var mı diye sorulmayacak çünkü bu da bu ekibin başarısıdır. Minibüsçü Esnafı, Kamyoncu, TIR’cı Karayolları Kantarından geçemiyordu. Şu anda Karayolları Kantarından elini kolunu sallayarak Pazartesi’den beri geçiyor ve bu da bizi mutlu ediyor, en çok üzüldüğümüz şey sabahleyin oto gaz’a 30 kuruş zam gelmesi. İnşallah son aldığımız zamlarla bunu karşılarız.” diyerek konuşmalarını sürdürdü.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO