Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabük Belediyesi Ankara´da

Karabük Tanıtım Günleri çerçevesinde

Karabük Tanıtım Günleri çerçevesinde Ankara Atatürk Kültür Merkezi´nde gerçekleştirilen etkinlikte Karabük Belediyesi´de yerini aldı.

Tüm standları sırayla dolaşan Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye Ankara’lı hemşehrilerimizden yoğun bir ilgi vardı. Ankara’da yaşayan Karabük’lü hemşehrilerimiz Karabük Belediyesi’nin gerçekleştirdiği projeleri ve Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin gerçekleştirdiği projeleri yakından ve ilgiyle takip ettiklerini dile getirdiler.

Belediye Başkanı Rafet Vergili yaptığı açıklamada: “Karabük’ümüzü ve Karabük Belediyesince gerçekleştirdiğimiz çalışmaları en iyi şekilde Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde Pazar gününe kadar tanıtıyoruz. Tüm hemşehrilerimi Karabük Günlerine davet ediyorum. Standımızı ziyaretlerinden dolayı TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman’a, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Sayın Mehmet Ali Şahin’e, MHP İzmir Milletvekili ve Grup Başkanvekili Dr. Oktay Vural’a, Osmaniye Milletvekili Sayın Mücahit Durmuşoğlu’na, Karabük Eski Milletvekili Osman Kahveci Bey’e, Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Feridun Tankut, Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz başta olmak üzere tüm dost ve hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.