Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK İÇİN RAFET VERGİLİ KESİNLEŞTİ

       

 

 

 

 

MHP, il ve ilçelerde seçim yarışına gireceği 200 belediye başkanını kesinleştirdi. Kesinleşen iller arasında, Ankara, Mersin, Adana, Antalya gibi Büyükşehirler  yanı sıra KARABÜK’TE bulunuyor.

 

 

 

BAHÇELİ PAZAR GÜNÜ AÇIKLIYOR

 

baskan_vergili_2

MHP’nin kesinleşen 200 belediye başkan adayı, Pazar günü Ankara Arena’da binlerce kişinin katılımı düzenlenecek toplantı ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından resmen kamuoyuna açıklanacak.

 

KARABÜK İÇİN  RAFET VERGİLİ  KESİNLEŞTİ .

 

Karabük MHP İl Başkanı Metin DEMİREL bugün Ankara’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşüp Karabük Merkez ve İlçeler hakkında bilgiler verdiği öğrenildi.

Ankara’dan alınan bilgilere göre Karabük’te RAFET VERGİLİ ismi kesinleşirken MHP’nin diğer illerde kesinleşen adayları arasında en çok dikkat çeken Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı.

MHP, Ankara Büyükşehir’de yarışa, Ankaralı Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ile girerken ,ilçelerde ise Gölbaşı ve Etimesgut’ta mevcut MHP’li belediye başkan adayları ile devam edileceği öğrenildi.

Bu çerçevede Gölbaşı’nda Yakup Odabaşı, Etimesgut’ta ise Enver Demirel, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday olacakları “tüm ilçelerde Ankaralı adaylar” sloganıyla yola çıkılacak.

Bahçeli’nin Pazar günü 200’den fazla il-ilçe belediye başkanını açıklayacağı Ankara Arena toplantısında, İzmir ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları yanı sıra Karabük’te açıklanacak.

MHP kaynakları, bu iki il için, diğer partilerin adaylarının kesinleşmesinin beklendiğini, adaylar ortaya çıktıktan sonra MHP’nin de kendi Büyükşehir adaylarını açıklayacağını vurguluyorlar.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO