Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

‘KARABÜK İLİNDE HASTANE BULUNMAYAN İLÇE KALMAYACAK’

AK Parti Karabük İl

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ve Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş AK Parti Karabük Ovacık İlçesinde yapımı devam eden 10 yataklı Entegre Devlet Hastanesi proje alanı ve inşaat çalışmalarını yerinde incelediler

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Ovacık İlçe Entegre Devlet Hastanesi tamamlandığında Karabük İlinde hastanesi olmayan İlçe kalmayacağını vurgulayarak, Ovacık ilçesine gerçekleştirdikleri ziyaret ve incelemelerde “Karabük’ümüzdeki ve İlçelerimizdeki sağlık alt yapımızı bu yatırımlarla daha da güçlendirerek, en güzel hizmetleri ilimize ve ilçelerimize kazandırmanın mücadelesi içerisinde olmaya devam edeceğiz. Ovacık İlçe Hastanemiz tamamlandığında Hastanesi olmayan İlçemiz kalmayacak” dediler

Millete hizmet yolunda çalışmaya devam ettiklerini söyleyen AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “Ovacık İlçesi 10 yataklı Entegre Devlet Hastanesi’ni en kısa sürede milletimizin hizmetine sunmayı planlıyoruz.” dedi.

İncelemenin ardından AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Ovacık İlçesi ziyaretlerinde vatandaşlar ile hasbihal etti.

AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz, Ovacık İlçe ziyaretinde temizlik, maske ve mesafe kurallarına riayet edilmesi gerektiğini ve alınan tedbir ve kararlara uyulması gerektiğini belirterek, “Kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz. Yakın çevremiz başta olmak üzere, dünyanın tamamını etkileyen bu tehditle mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Sağlık sistemimizi güçlü tutmanın yanında aşı başta olmak üzere salgın tehdidine karşı gereken her türlü yol ve yöntemi kullanacağız.” İfadelerini kullandı.

Ovacık İlçe ziyaretlerinde Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, Ovacık İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Tam, Halil Aydın, AK Parti Ovacık İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve AK Parti Karabük İl Başkan Yardımcısı Mehmet Deligöz hazır bulundu.