Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK KENT KONSEYİ BAŞKANI VE YÜRÜTME KURULU SEÇİMLERİ YAPILDI

Kentin Tanınmış İş İnsanı Enver Malkoç Kent Konseyi Başkanı Oldu.

Kentin Tanınmış İş İnsanı

KARABÜK Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısına, Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya’nın açılış konuşması ile yapıldı.

Karabük Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, KARDEMİR Genel Müdürü Dr. Dursunali Yaşacan KBÜ Değerli Hocaları, CHP İl Başkanı Vedat Yaşar, YRP il Başkanı İsmail Özer, Özçelik İş Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz, Muhtarlar, Dernek Başkanları ve Basın mensuplarının katılım yaptığı Genel Kurulda,  Coşkun Güven Divan Başkanlığında ve  Çetin Ayvalık, Mustafa Cücü üyeliklerine seçildiler

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ve Divan Kurulunun seçimleri sonrası  başlayan genel kurulda bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya; “Kent Konseyi şehirdeki önemli aktörleri bir araya getiren bir platformdur. Kamu kurumlarının, sivil toplumun, meslek örgütlerinin, siyasi partilerin ve muhtarların temsilcileri Kent Konseyi’nde bir araya gelirler. Kentimizin sorunları ve çözüm noktasında sizlerin görüşleri ve katkıları bizler için büyük önem taşıyor.

Konseyin güzel işler yapacağına, şehrimizin başarısı, kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi için azimle çalışacağına yürekten inanıyorum. Bizler de Karabük Belediyesi olarak elbirliğiyle şehrimiz için en güzelini, en doğrusunu gerçekleştirmek için konseyin yanında olacağız.  Katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyor, Karabük Kent Konseyi’nin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi

Bir dönem önceki Kent Konsey Başkanı Kazım Özcan’ın konuşması ardından tek liste ile gidilen seçimlerde  Kent Konseyi Başkanlığına Enver Malkoç getirilirken Yürütme Kuruluna ise şu isimlerden oluştu: “Mustafa Çorbacı, Yıldıray Yıldırım, Abdülmuttalip Kayıkçı, Ahmet Öztürk, Ali Yaşar, Cantekin Ulukaya, Burcu Naime Tanç, Osman Semih Gülen”

Seçimler sonrası yeni dönem Kent Konseyi Başkanı Enver Malkoç, kendisini tanıtan kısa bir konuşma gerçekleştirdikten sonra Kentin bu tür öneri sunacak, projeler üretecek kurumlarının önemine değindi ve hayırlı olsun mesajı verdi.

Katılımcıların görüş ve taleplerini dile getirmesinin ardından genel kurul toplantısı son buldu.