Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabük Üniversitesi, Kurumsal Kan Bağışçısı Olarak Altın Madalya Sahibi Oldu

Karabük Üniversitesi, Türk Kızılay

Karabük Üniversitesi, Türk Kızılay ile yürütmüş olduğu projeler neticesinde Kurumsal Kan Bağışçısı Altın Madalyası ve Altın Madalya Levhası sahibi oldu. 

Toplumsal sorumluluk projelerine verdiği önemle öne çıkan bir eğitim kurumu olarak Karabük Üniversitesi, Türk Kızılay ile yürüttüğü projeler kapsamında büyük bir başarıya imza attı. 

Karabük Üniversitesi, Türk Kızılay tarafından Kurumsal Kan Bağışçısı Altın Madalyası ve Altın Madalya Levhası ile ödüllendirildi. 

Türk Kızılay Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğünde görevli Kan Bağışçısı Yönetim Müdürü Dr. Metin Kalender, Karabük Türk Kızılay Kan Şubesi Müdürü Dr. Serkan Kahveci, Karabük Türk Kızılay Kan Bağış Merkezi Koordinatörü Dinçer Karagöz ve Karabük Üniversitesi Türk Kızılay Kulübü Başkanı ve gönüllüleri, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’ı Rektörlük makamında ziyaret etti. Ziyarete, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş da eşlik etti. 

Kurumsal Kan Bağışçısı Altın Madalyası ve Altın Madalya Levhası, Türk Kızılay Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kan Bağışçısı Yönetim Müdürü Dr. Metin Kalender ve Karabük Kızılay Kan Şubesi Müdürü Dr. Serkan Kahveci tarafından KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a takdim edildi. 

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, düzenli olarak kan bağışı yapan Karabük Üniversitesi personeli ve öğrencilerinin, Türkiye’nin ihtiyacı olan kan ürünlerinin teminine önemli ölçüde destek olduğunu belirterek, “Üniversitemiz, Türk Kızılay tarafından ‘Kurumsal Kan Bağışçısı Altın Madalyası ve Altın Madalya Levhası‘na layık görüldü. Tüm personelimize ve öğrencilerimize kan bağışı konusundaki hassasiyetleri için minnetlerimi sunuyorum. Türk Kızılayına verdiği kıymetli madalyadan ötürü teşekkür ediyorum” dedi. 

KBÜ Prof. Dr. Fatih Kırışık, Türk Kızılay ekibine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

Türk Kızılay Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kan Bağışçısı Yönetim Müdürü Dr. Metin Kalender, misafirperverliği için KBÜ Rektörü Kırışık’a teşekkür etti.