Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK VALİLİĞİNDEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Geçtiğimiz hafta bir Gazetecinin

Geçtiğimiz hafta bir Gazetecinin kendi sosyal medya hesabından yaptığı iddialar sonrası Cumhuriyet Savcılığınca kısa süreli gözaltı olayı yaşanmış, ardından Karabük kamuoyunda çeşitli iddialara ve spekülasyonlara neden olmuştu.

Karabük Valiliği konu ile ilgili bugün bir açıklama yaparak, “Valiliğimize ve Valiliğimiz çalışanlarına isnat edilen iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.” dendi

İşte o Açıklama;

“Bir sosyal medya hesabından paylaşılan valiliğimiz, valimiz ve valiliğimiz çalışanlarını zan altında bırakan paylaşımla ilgi basın açıklaması yapılması ihtiyacı duyulmuştur.

-Paylaşımda ima edilen bir reklam şirketinden ve kır pidecisinden bağış alınmamıştır. Valiliğimiz adına bir reklam şirketine, üçüncü şahıslar tarafından Valiliğimize ait borcun ödenmesi sözkonusu değildir.

-Sayın Valimizin annesinin cenazesi için tutulan aracın ücreti bu işe öncülük edenler tarafından müştereken ödenmiştir. İddia edildiği gibi ne kır pidecisi ne de bir başka şahıs tarafından otobüs ücretinin ödenmesi sözkonusu olmamıştır.

Özetle, Valiliğimize ve Valiliğimiz çalışanlarına isnat edilen iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO