Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜKSPOR HOCA DEĞİŞİMİNE GİTTİ

-2 Puanla ve lig

-2 Puanla ve lig de 12 karşılaşmanın 11 inde mağlup olan kalesinde 35 gol gören ve ancak bir beraberlik ile rakip kalelere 2 gol atabilen Karabükspor da ceza Levent Açıkgöz’e kesildi.

 

YENİ HOCA, ÖCAL İLE 1.5 YIL SÖZLEŞME YAPILDI

 

Tarihinin en kötü sezonunu yaşayan  KARDEMİR KARABÜKSPOR da geçtiğimiz hafta 11 personel işten çıkartılmış yerine 4 personel alınarak idari uygulamalar yapılmıştı.

Ardından dün Teknik dir. Levent Açıkgöz ile çalışılamayacağı na  karar veren  Mehmet Yüksel  Ankara’dan kendi Teknik Direktörünü getirdi.

 

Mevcut teknik direktör Levent Açıkgöz ile yollarını ayırarak, yerine 1,5 yıllığına Taner Öcal ile anlaşan Yüksel, “Kümede kalmak için çalışıyoruz” dedi.

Uzun süredir yaşadığı ekonomik sıkıntıların yanı sıra ligde de zor günler geçiren Kardemir Karabükspor, kan değişikliğine giderek Levent Açıkgöz ile yollarını ayırdı.

Kulüp Başkanı Mehmet Yüksel, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, “Levent Açıkgöz hocamızla karşılıklı görüşerek bir kan değişimine gitmeye karar verdik. Karabük’ün bir evladı olarak, takımın en zor gününde bile yanında olan hocamıza verdiği katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucu da Taner Öcal hocamızla 1,5 yıllığına anlaşma yaptık. Pazartesi günü takımın başında olacak” dedi. 

Başkan Yüksel, amaçlarının takımın yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırarak transfer tahtasını açıp yoluna devam etmesi adına bir dizi çalışmalar da yaptıklarını kaydetti.

1962 Mardin doğumlu olan Öcal,  Diyarbakırspor,  Hacettepe alt yapı, Düzce, Etimesgut Belediye, Ankaragücü gibi takımlarda TD yaptı.   Son dönem hocalık yaptığı Hacettepe de 6 hafta ve Düzce spor ile de 7 hafta çalışarak ayrılan Öcal,  Karabüksporda güzel işler yapacağız mesajı verdi.