Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜKSPOR’DA SON DURUMLAR

    KARABÜKSPORDA GİDENLER

 

 

KARABÜKSPORDA GİDENLER

VE GELENLER İLE

KONGRE ÖNCESİ SON DURUMLAR

 

KARDEMİR KARABÜKSPOR Slovenya kampına devam ediyor.

Bu arada takım ile Gerede kampın da   istenilen performansı sağlayamayacağı  tespit edilen   Jahic, teknik direktör Tolunay Kafkas’ın  raporu doğrultusunda  gönderildi. Takımda daha önce  sözleşmesi biterek giden oyuncular ise ;  Tomiç,  Anthony Seric,  Armand Deumi (Gaziantep BB), Luton Shelton (Rusya -Volga Nizhniy Novgorod), Güven Varol ve Kağan Söylemezgiller (Ç.Rizespor)  olurken  Birol Hikmet ve Hakan Söyler ile anlaşma yapılmayarak yollar  ayrılmıştı..

 

Öte yandan Kardemir DÇ Karabükspor 22 Temmuz 2013 Pazartesi uzun yıllar sonrası ilk kez çift adaylı seçime gidecek.

 

Mustafa Yolbulan Başkanlığında , Çağrı Güleç , Murat Yolbulan’ın kesin gözüyle bakılan listede  Sendika Volkan TÜRKER ismini yeniledi .

Yine Kardemir YK Başkanı  Mutullah Yolbulan’ın son 2 dönemdir önerdiği  isim Ahmet GÖLBEK  yanı sıra  son 2  listede ismi olan Şoförler ve Otobomilciler Oda başkanı Ahmet karabacak, Avukat Hakan Yılmaz isimlerinin de listede olacağı kaydediliyor.

 

Edinilen bilgilere göre 1992-93 ve 96-97 sezonlarında futbol şubeleri sorumluluğu yapan İsmet Marketler sahibi İsmail Sürmen’inde olabileceği iddia edilirken kulüp yönetimin denetici olarak görev üstleneceği bir yapılanmaya gidileceği kaydediliyor.

 

Güçlü ve uzun ömürlü  bir liste ile  olağan üstü kongreye girecek olan Mustafa YOLBULAN yönetimi olgunlaşmadan önce adaylığını açıklayan Karabük esnaflarından Mehmet AYTEKİN ise adaylıktan çekilmeyeceğini  belirtti.

 

Kaybedebileceğini ama asıl amacın Karabük’ten de aday çıkabileceğini göstermek olduğunu, ve Yolbulan ailesine de saygısının olduğunu belirten AYTEKİN  , salondan güçlü bir KARABÜKSPOR yönetimi çıkacaktır şimdi onu biliyoruz bu önemliydi dedi.

Karabükspor transfer komitesi de takım orta saha ve ön libero mevkiine  Samba Sow, orta saha sol bek mevkiine de  Emre Özkan, kaleye PSV den  Boy Waterman ve defansa da  Joseph Boum’u  kazandırırken kiralık olarak Fenerbahçe’den genç orta saha oyuncusu Beykan Şimşek, Beşiktaş’tan orta sal sol mevki Erkan Kaş ve Galatasaray’dan yine orta saha oyuncusu Furkan Özçal’ı renklerine kattı.

ResimLERRR.. 030

Nokta transferler yapıldığını ve kaleci sorunun yaşanmayacağını belirten Karabük Gündem Genel Yayın Yönetmeni ve spor yazarı  Semih Gülen ; BRTV Ekranlarında  BASIN KULİSİNDE “ Santrfor bölgesine arayışların sürdüğünü   büyük olasılıkla  Pazartesi günü yapılacak kongrenin ardından bu mevki çalışmaların hızlanacağını  ifade etti. Gülen ; ”  Şu an gerçekten yönetici kimliği taşıyacak isimlerin listeler için anılması hatta olması  memnuniyet verici, Karabükspora destek olmak artık Karabük’ün görevi, dışarıdan konuşmak bir anlamda gazel okumak yerine bilet alıp destek olmak zamanı gelmiştir. Ayrıca Karabüksporun da artık kurumsal çalışmalar içinde olması gerekmektedir. Bu konuda Sayın Mustafa Yolbulan  ve Sayın Çağrı Güleç’in önemli projeleri de var   ”  dedi.