Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karabük’te çöp ev temizlendi, dezenfekte edildi

Karabük’ün Kartaltepe Mahallesin de

Karabük’ün Kartaltepe Mahallesin de çöp ev Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından temizlendi..

Karabük’te ocak/2021 ayında komşuların ihbarı üzerine kötü kokuların geldiği bir evden 2 kamyon çöp çıkarılmıştı. O dönemde de Kartaltepe Mahallesi’nde iki katlı bir apartmanın giriş katından etrafa kötü kokuların yayılması üzerine vatandaşlar durumu polis ve belediye ekiplerine bildirmesi sonucu ev sahibi S. Ç.’nin ikametine giden ekipler evin temizlenmesi hususunda karar alınmış bölgeye sevk edilen belediye temizlik ekipleri yaşlı kadının evinden 2 kamyon çöp çıkartarak, evde ve bahçede temizlik çalışması yapmıştı..

Bugün yine ihbar üzerine Karteltepe de yeni bir binanın 3.katında çevreye yayılan kokular üzerine şikayetlerin artması sonucu Karabük Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğünün ekipleri Polis nezaretinde yaptığı kontroller neticesinde ev içinden 1 kamyonu aşkın atık çöp çıkartıldığı, ev dezenfekte edildi.

Konu hakkında sosyal medyasından bir açıklama yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ” , Kartaltepe Mahallemizdeki bir çöp ev Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından temizlendi. Zaman zaman bu tür şikayetler ile karşılaşıyoruz. Ekiplerimiz gerekeni yaptı.” dedi