Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK’ÜN YÜZ AKI OLDU

      Karabük

 

 

 

Karabük eski İl Sağlık Müdürü Korkut Eren Zonguldak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevinde başarılı hizmetlere imza atıyor.

 

 

KARABÜK’ÜN  YÜZ AKI OLDU 

 DR KORKUT EKEN

Daha iyi sağlık hizmeti verilmesi için Zonguldak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ve Zonguldak Dedeman Otel tarafından temizlik personellerine yönelik ‘Kat Hizmetleri’ eğitim protokolü imzalandı.

Zonguldak Dedeman Otel tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında Zonguldak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ile 90 gün sürecek personel eğitim programı Dedeman Zonguldak Genel Müdürü Murat Yılmaz Zeren ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Korkut Eren tarafından imzalandı.
Sağlık hizmetlerinin sunum kalitesinin artırılması çalışmaları kapsamında yaptıkları proje hakkında bilgi veren Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren, Atatürk Devlet Hastanesi, Uzun Mehmet Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Kadın Doğum Hastanesi’nde kat hizmetleri personelinin Dedeman’ın kurumsal kimliği altında 90 gün boyunca eğitileceğini belirtti. Eren, “Kat hizmetleri protokolü ile hastanelerde hizmet veren temizlik personellerine yönelik olan eğitimle 2014 hedefimiz hastanelerdeki hasta odalarını, koridorlarını, salonlarını ve hastanelerin genel temizliğini, düzenini ve bakımını yapacak ekibin eğitimini kapsıyor” dedi.

 

“Bu Uygulama Hastanelerde İlk”
Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Korkut Eren; “Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında 663 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamınsa hastanelerde Sağlık Otelciliği Birimi oluşturuldu. Bu bağlamda protokolün amacı otellerde Housekeeper olarak bilinen kat hizmetleri sisteminin sağlık sistemine entegrasyonunu sağlayarak vatandaşın verilen hizmetin daha etkin ve kaliteli olmasını sağlamak. Bu çalışmamız içerisinde 350 personelimizin kat hizmetleri eğitimi alması planlanıyor. Genel sekreterliğimiz tarafından yapılan bu uygulama hastanelerde ilk olup, hasta hizmetleri ve otelciliğe kurumsal kimlik oluşturup daha ileriye getirmede ivme kazandıracaktır. Hasta memnuniyeti bizim için olmazsa olmaz unsurlardan.” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO