Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KARABÜK’Ü DİKKATE ALMIYOR MU?

Safranbolu-Karabük yolu KBÜ kavşağı

Safranbolu-Karabük yolu KBÜ kavşağı ve battı çıktıyı geçtikten hemen sonra Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarının Karayollarınca yeniden asfaltlanması sonrası bölgede yapılan bölünmüş yol refüjünün trafik akışına uygun olmayışı nedeni ile gün geçmiyor ki kaza olmasın.

KBÜ-Kastamonu yol kavşağı üzerinde Karabük-Safranbolu yolunun battı çıktı ile yeniden dizayn edilmesi sonrası özellikle kavşağın Karabük istikametine gelen üst yolu kullanan araçların bulvara geçişlerinde yaşanan kazalar İnsanları pes dedirtti.

Onca kaza haberlerine ve bu refüjün trafik akışına engel olması bir yana tehlike yarattığına dair haberler yapılmasına rağmen Karayollarının onca haberi dikkate almamasın kamu vicdanını yaraladığı ifade edildi..

Öte yandan bir çok Vatandaş kendi sosyal medyasından konu hakkında eleştirilerini gündeme taşırken en son olarak Karabük mahallesi muhtarı Emre Çınar’ın kendi sosyal medyasından “neredeyse her gün bir kaza….acaba çok mu zor düzeltilmesi… acaba bir insan hayatından daha mı önemli o beton parçası… aynı ilgisizlikle, aynı düzensizlikle geri geri gidiyor güzelim şehrim…” diyerek yaptığı eleştiri ile de dikkati çekti.

Örnek haber linki https://karabukgundem.com/bu-yanlisi-kim-durduracak-ayni-refuj-da-9-kaza.html