Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kardemir Karabük Sporu Büyük Tehlike Bekliyor.

Süper ligde karşılaşmalarını Dr.

Süper ligde karşılaşmalarını Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadında oynayan Kardemir Karabüksporu önümüzde ki süreçte büyük sıkıntılar yaşayabilir.

Rt9hv

Halen devam eden Protokol/Basın tribünü inşaatı ve tamamlanamayan soyunma odaları,araç tünelleri kulüp yönetimini detirgin ediyor.

Tribünün görünen bölüümünde ki koltukların takılması kimseyi aldatmasın diyen yöneticiler ,Koltuklar takılsa da arkasında bitmeyen bir dünya iş var diyorlar.

Bu arada Karabük Spor İl başkanlığının ve Gençlik spor Genel Müdürlüğü yetkilileri tribünleri Trabzonspor maçına yetişeceğini açıklıyorlar. İşte bu açıklamalar Karabükspor yöneticilerini daha da ürkütüyor…

Karabükspor Mali Sekreteri Murat Yolbulan “Başbakanımızın toplu açılışlar için geleceği Karabük’te stadın da yetiştirilmesi isteniyor. Bu stat tamamen bitmediği takdirde bize büyük zarar verir. Soyunma odalarından, otobüs tünellerine kadar birçok sıkıntımız var. En büyük sıkıntı da 14 Nisan’da e-bilet uygulamasına geçilecek olması.” diyerek asıl sıkıntıyı dile getirmesi dikkatleri çekti..

Kulübün bu konuda ceza alabileceğine işaret çeken konuya yakın kaynaklar ise ” Eğer e-bilet uygulaması konusunda çalışmalar tamamlanmazsa TFF büyük ceza kesebilir” derlerken yine kulüp yöneticileri ; ” Bu yönde gerekli çalışmalar bitirilemezse kulüp olarak cezalara maruz kalabiliriz. Biz göstermelik bir stattan öte her şeyi bitmiş bir stat teslim almak istiyoruz. Eğer bu stadı açmak planlanıyorsa bize 14 Nisan’a kadar taahhüt verilsin. Tribünleri taraftara açmak önemli değil. Bitmeyen diğer işlerin sorumlusu biz olamayız. Bize her türlü garantinin verilmesini istiyoruz.” diyorlar

Yolbulan ” Biliyoruz ki büyük cezalara maruz kalabiliriz” derken stadyumun hemen bitmiş gibi kat’i kabulünün yapılmamasını istemesi şaşkınlık yarattı.