KARDEMİR YENİ PERSONELE İŞ BAŞI YAPTIRDI

Son Güncelleme : 08 Ekim 2018 - 17:25

KARDEMİR AŞ yapılan yazılı açıklamada ” Şirketimiz ile Karabük İŞKUR İl Müdürlüğü arasında imzalanan işbaşı eğitim programı kapsamında 01 Kasım 2018 tarihinde işbaşı yapan 106 personel tamamlanan oryantasyon eğitimlerinin ardından bugün çalışacakları ünitelere gönderildi.” dendi.

 

Yapılan açıklamada ” 1 EKİM  2018 tarihinden itibaren İSG Modül eğitimlerinin yanı sıra; İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, Enerji Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, Kardemir Yazılım Sistemleri ile ilgili oryantasyon eğitimlerini tamamlayan ve kişisel koruyucu donanım malzemeleri dağıtıldı. Ardından toplu fotoğraf çekimine; şirketimiz Genel Müdürü Ercüment Ünal, İŞKUR Karabük il Müdürü Coşkun Güven, Mali İşler Koordinatörümüz Muhammed Furkan Ünal ile birlikte ilgili personelin işbaşı yapacağı ünite yöneticilerimiz katıldı. Yeni çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerini ileten şirketimiz genel müdürü Ercüment Ünal; “Hepinizin işinize sahip çıkacağınıza ve özveride bulunacağına inancım tamdır. Özverili olmak başka bir şey, evinizde sizleri bekleyenlere karşı sorumlu olmanız başka bir şeydir. Dünyada ekonomik krizler olur, iki sene zarar edersiniz ama üçüncü sene bir kar edersiniz, bütün şirketlerde böyledir. O iki senelik zararınızı kapatırsınız.  O iki senelik zararı bir senede kapatıyoruz ama sahada ölümlü iş kazası, uzuv kaybı gibi iş kazaları gerçekleştiğinde bu gibi durumları telafi edemiyoruz. Hepinizin belirli bir uzmanlığı, iş yapış şekli, mesleki deneyimi vardır ama burada yoğun üzerinde durduğumuz kurallar ve prosedürler vardır. Bu kurallar belirli bir yaşanmışlıkların sonuçları üzerine geliştirilerek düzenlenmiş prosedürlerdir. Zaten niteliklerinize baktığımızda bizlere sağlayacağınız fayda ile ilgili hiçbir endişem yok. Bir kısmınız belki bu tür fabrikalarda çalışmış olabilirsiniz. Fakat en çok üzerinde durduğum konu kurallardır. Bu kurallar sizin yol haritanızdır.” diyerek kendilerine özellikle iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.” değerlendirilmesi yapıldı 

KARDEMİR Eğitim ve Kültür Merkezinde toplu fotoğraf çekimine katılan Karabük İŞKUR İl Müdürü Coşkun Güven de yeni çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu ve çekiminin gerçekleşmesinin ardından yeni personel, çalışacakları ünitelerde işbaşı yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.