Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kasımpaşa: 0 – Kardemir Karabükspor: 0

Stat: Kasımpaşa Recep Tayyip

Stat: Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan

Hakemler: Cüneyt Çakır 8 , Bahattin Duran 8 , Tarık Ongun 8

Kasımpaşa: Isaksson 7, Erhan Kartal 7, Barış Başdaş 8, Yalçın Ayhan 7, Sancak Kaplan 7, Babel 8, Kerem Şeras 6 (Dk. 72 Alpaslan Öztürk 4), Castro 8, Adem Büyük 7, Scarione 6 (Dk. 77 Tunay Torun 6), Malki 7 (Dk. 55 Viudez 7)

Kardemir Karabükspor: Watermann 8, Uğur Uçar 8, Yiğit İncedemir 8, Mabiala 7, İshak Doğan 8, Ahmet İlhan Özek 8 (Dk. 90+2 Murat Akça 6), Sow 7, Furkan Özçal 8, Hamroun8 (Dk. 73 Erkan Kaş 7), İlhan Parlak 7 (Dk. 71 Musa Çağıran 7), Eneramo 7

Sarı kartlar: Dk. 16 Barış Başdaş (Kasımpaşa), Dk. 66 Mabiala (Kardemir Karabükspor)

ksmIMG_0126 (1)

Ligin 2.yarısının ilk karşılaşması için karşılaşan Kasımpaşa ile  Karabükspor son vuruşlarında başarılı olamadıklarından ağlarla topu buluşturamadılar  ve  karşılaşma 0-0 berabere tamamlanırken puanlar paylaşıldı .

Karşılaşmada dikkat çeken Karabüksporun gol bölgelerinde son vuruşlar öncesi hazırlık aşamasında sıkıntılar yaşaması olarak görülürken hemen hemen aynı sıkıntıları Kasımpaşasporun da yaşadığı görüldü.

Her iki teknik direktörün zamanında yaptıkları değişiklerde saha içinde gol bulma adına verimli olamayınca karşılaşmadan 3 puan bekleyen 2 takımda birer puanla yetinmek zorunda kaldı.

Karabükspor için bir puanın iyi olduğunu ve 2.yarıya iyi başladığını da belirten spor yorumcuları yeni transferleri de beğendiler.