Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık Afrikalı Uluslararası Öğrencilerle Buluştu

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Nijer, Cibuti, Malavi, Kamerun, Gine Bissau, Çad, Tanzanya, Fildişi Sahilleri, Senegal, Gana, Mali, Kongo, Benin, Etiyopya, Kenya, Somali’den oluşan uluslararası öğrenci heyetiyle bir araya geldi.

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, üniversitenin uluslararası öğrencilere açık ve destekleyici bir ortam sunma vizyonu doğrultusunda, farklı Afrika ülkelerinden gelen öğrencilerle görüşerek onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinledi.

Rektör Kırışık, uluslararası öğrencilere üniversite olarak sağlanan olanaklar hakkında bilgi verirken, onların Üniversite olarak akademik ve sosyal olarak kendilerini geliştirmelerine verdikleri öneme vurgu yaptı.

Ayrıca, 2-3 Mart tarihlerinde Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali “Sosyalfest” hakkında da konuşan Rektör Kırışık, festivalin alan etkinlikleri kapsamında açılacak stantlarda uluslararası öğrencilerin çalışmalarına yer vermekten mutluluk duyacaklarını belirtti.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO