Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Keltepe Kayak Merkezi İhale Edildi..

Karabük’ün uzun yıllar konuştuğu

Karabük’ün uzun yıllar konuştuğu ve bir türlü projelendirip uygulamaya alamadığı bir proje daha ihale aşamasından geçti.

page11

İlk etapta 900 metre uzunluğunda ki kayak merkezi aynı anda 705 kişinin kullanabileceği ve 15 Martta ihale edilen projenin mart ayı sonunda iş yeri teslimi sonrası 45 gün içinde başlanılacağı ve 7 Haziran öncesi şekilleneceği de ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Karabük Milletvekili Osman Kahveci açıklamalarda bulundu.

Kahveci yaptığı açıklamada; “Karabükümüzün uzun zamandır özlemini kurduğu bir hayali daha gerçek oluyor. Yıllardır Karabük kamuoyu tarafından konuşulan Keltepe Kayak Merkezinin yapımına başlanıyor. Daha önce iz ödeneği konulan Kayak Merkezimiz uzun gayretlerimiz neticesinde Gençlik ve Spor Bakanlığının 2015 yılı yatırım proğramına alınmış olup; 15 Mart ta ihale edilmiş olup; ihale onaylanmıştır. Önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan Keltepe Kayak Merkezinin 13 milyon TL ye ihale edildiğini ve tesislerde 900 m. Uzunluğunda 705 kişi kapasiteli telesky ile 958 m. Uzunluğunda 1200 kişi kapasiteli telesiyej ile günübirlik konaklama tesislerinin bulunacağını söyledi. Karabük ile komşu illerimizden Bartın ve Zonguldak’taki vatandaşlarımıza hizmet edecek olan Keltepe Kayak Merkezimiz tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun..” dedi..

Web Tasarım & SEO: Best4SEO