Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Küçük ” CHP Başarısı İl ve İlçe Başkanınındır”

Batı TV Genel Müdürü

222411_105713506183178_5459095_n

Batı TV Genel Müdürü ve Karabükün Sesi Gazatesi yazarı Okan Küçük’de Karabük CHP’nin yaşadığı kaosu ironi yaparak kaleme aldı.


Küçük yazısında “KOLTUKLARA SIMSIKI YAPIŞIP HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ Mİ YAPACAKLAR ARASINDA MESELA CHP KARABÜK İL VE MERKEZ İLÇE BAŞKANI DA VAR MI ?”  diyerek Karabük CHP’sinin son yıllarda geriye gidişine neden olan isimleri de açıkça yazdı.

İŞTE Okan KÜÇÜK’ÜN KALEMİNDEN CHP ;

“Dün yazdık, yıllardır kan kaybeden bir CHP var Karabük’te. Yıllardır hep geriye giden ve son seçimlerde Bin 738 oy alan bir CHP. İlçeler ayrı bir facia artı facia. Kiminde yönetimleri dahi oy vermemiş yani o kadar…

Ve başında CHP Merkez İlçe Başkanı olan Serkan Adabaş ve CHP İl Başkanı olan Bayram Karadağ , var.

Yani. sorumlular resmi olarak kendileri. BECEREMEYENLER/BAŞARAMAYANLAR GİDİP YERLERİNE BAŞARABİLECEK OLANLAR GELMEMELİ Mİ ?ARTIK YETER DEMENİN VAKTİ GELDİDE GEÇMİYOR MU CHP’LİLER İÇİN ? ARTIK PARTİLERİNE DAHA FAZLA ZARAR VERMEMEK İÇİN, TEK ŞEYİ, YANİ İSTİFAYI DERHAL/ GECİKMEKSİZİN/ İVEDİLİKLE YAPMALILAR DEĞİL Mİ ? demiştik…

Şimdi Ak Parti’de ÖMER AYAR VE KEMAL KARADENİZ nasıl oyları arttırdıysa ve istifa etmelerini gerektirecek bir durum yoksa, CHP’de başka bir başarı var, aksi olsa derhal onlarda istifa ederlerdi. O başarıda şudur ki, geçen yerel seçimlerde biliyorsunuz CHP 5. Parti çıkmıştı. Şimdi ise olmayan Demokrat Partinin de önüne geçerek (ve dahi SP’nin) 3. Sıraya çıkarttılar partilerini.

E, yüzünüze gözünüze dursun.

Afedersiniz kör müsünüz ? Bu başarıyı görmüyor musunuz ?

5.cilikten 3. lüğe çıktı CHP.

Şimdi bu başarının sahibi il ve merkez ilçe başkanıdır…

OYLAR MI? MERKEZDE BİN 738, E , İLÇELERDE SIFIRA YAKIN BİR ŞEYLER İŞTE DE …

Burada da aynı paralel.

Onları karıştırmayın kardeşim. Onları adaylar aldı.

Bin 738 oyu Bayram Karadağ ya da Serkan Adabaş mı aldı da onlar istifa etsin. Erdal Demir ve diğer adaylar istifa etmeli ,yani. O oyları onlar aldı değil mi ?

Sorun Karadağ ve Adabaş’a buna yakın şeyler söyleyeceklerdir, merak buyurmayın…

Yani Ak Parti’de oy arttıran AYAR- KARADENİZ istifa etmez, CHP’de partilerini 3. Sıraya çıkartan KARADAĞ-ADABAŞ, istifa etmez.

Partileri farklı olsa da tavırları, duruşları ve davranışları birebir aynı olacaktır.

Ne kadar ilginç değil mi ? Sanki AYAR-KARADENİZ CHP’Lİ OLSA PARTİMİZİ ÜÇÜNCÜ SIRAYA YÜKSELTTİK, O DÜŞÜK OYLARI ALANLAR İSTİFA ETSİN , DİYECEKLERDİ DEMEK Kİ…

YA DA KARADAĞ- ADABAŞ Ak Partili olsa oylarımızı arttırdık işte, gerekli mesajı aldık, daha çok çalışacağız mesajı vereceklerdi demek ki.

Ha AYAR , ha Karadağ / Ha Karadeniz, ha Adabaş mı yani.

Al birini vur ötekine derler ya öylemi yani ???

Valla biz bilemeyiz, ama sorarız ÖYLE Mİ HAKKATEN ???”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO