Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Küçükzoroğlu’nun Talebesi Çorbacı Türkiye Şampiyonu Oldu

Karabük Bilardo İl Temsilcisi Sadık

Karabük Bilardo İl Temsilcisi Sadık Küçükzoroğlu’nun büyük mücadelesi devam ediyor. Küçükzoroğlu’nun Talebesi Çorbacı yine Karabük’ün yüzünü güldürdü ve  Gençler kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu..

 

Uzun yıllar Bilardo sporunu sevdiren ve büyük emek harcayan Sadık Küçükzoroğlu aynı zamanda 2. kademe bilardo antrenörü.

Karabük’ü elinden geldiğince temsil eden ve maddi bir çok sıkıntılar ile boğuşarak Bilardo sporunu sevdirmeye çalışan  Küçükzoroğlu’nun en son başarısı Batman’dan geldi.

2018 Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonaları 3. Etap müsabakaları Büyükler, Kadınlar ve Gençler kategorisinde 05-12 Ekim 2018 tarihlerinde Batman ili Atatürk Spor Salonu’nda tamamlandı Kadınlar, Gençler ve Büyüklerde şu anki DGK’da ilk 32 de yer alan sporcular ücretsiz kayıt yapılırken diğer sporculardan  katılım bedeli 100TL tahsil edildi.

Erkekler kategorisinde Karabük’ü temsilen katılım yapan Doğukan Çorbacı  Batman’da Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası  Gençler Kategorisin de Şampiyon oldu..

Karabük’te Bilardo Sporunu Sevdiren Adam “Küçükzoroğlu”

Karabük’te Bilardo sporunu gençlere sevdirmek ve  Avrupa’da sevilen 5 spor dalından biri olan Bilardo’yu yaygın hale getirmek için uzun yıllar mücadele eden Sadık Küçükzoroğlu ” Elimizden geldiğince maddi manevi destek veriyorum, Öğrencilerimin Türkiye çapında bir çok il de gerçekleşen turnuvalara katılması için maddi destek gerekiyor, Bu konuda sayın Valimizden spor  İl Başkanı olarak destek bekliyoruz,  siyasilerimizden, STK lardan destek bekliyoruz, İş adamlarımız için sponsorluk yasalarına göre reklam vermelerini bekliyoruz, kısacası Karabük’ümüzde spor için insanların harekete geçmesini istiyoruz, uyuşturucu,kumar  gibi kötü alışkanlıklardan uzak durmak için sporun desteklenmesi gerekir diyoruz,  sesimizin duyulmasını istiyoruz, işte başarı sürekli ödüller ile dönüyoruz” dedi.

Karabük’ün her başarılı spor branşı gibi Bilardo sporu da ilgi beklerken İl Temsilcisi Sadık Küçükzoroğlu her şartta mücadelemiz devam edecek bu gençlerimizi yarı yolda bırakmayacağız diyerek il genelinde tesis-masa eksiklikleri de yaşadıklarının altının çizdi.