Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON SAFRANBOLU TSO

Safranbolu Spor Kulübü tarafından

Safranbolu Spor Kulübü tarafından düzenlenen ve bu yıl 16 takımla 9.cusu gerçekleşen “Altın Safran Kurumlar Arası Futbol Turnuvası” sona erdi. Yaklaşık 40 gün süren turnuvada finalde rakibi Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığını 1-0 yenen Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası turnuvanın şampiyonu oldu.

3.’lük kupasını ise MEB Personel takımını 4-0 ile geçen Safranbolu Belediyesi aldı.

Turnuva sonunda Gol Krallı olan MEB Personel takımından Ercan Orhan’a madalyasını Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Yalçın takdim ederken, turnuvayı 3.cü olarak bitiren Safranbolu Belediyesi kupasını Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Altuntepe’nin elinden aldı. Turnuvayı ikinci olarak bitiren Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığına kupasını Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal takdim ederken, turnuvanın şampiyonu olan Safranbolu TSO’ya kupasını Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanı J. Kd. Albay Dr. Yusuf Küçükbaşol takdim etti.

Turnuva sonunda takımını tebrik eden Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal; “Yaklaşık 40 gün süren turnuvada mücadele eden tüm takımları tebrik ediyorum. Finalde centilmence mücadele veren Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığı takımını da teşekkür ediyorum. Odamızın futbol takımını da şampiyonluğundan dolayı kutluyor bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Altuntepe; “ Bugün oynan maçlarda 4. Olan MEB Personel takımını, 3.cülük kupasını alan Safranbolu Belediyesini, finalde rakibimiz olan ve ikincilik kupasını alan Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığı takımını ve turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan futbol takımımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Çok güzel bir organizasyon oldu herkes ailesiyle final müsabakalarını izledi. Bu güzel turnuvayı düzenleyen Safranbolu Spor Kulübünü kutluyorum. Ayrıca takımızın forma ve katılım sponsoru olan Uzuner Gıda Firması yöneticisi Berker Uzuner’e de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanı J. Kd. Albay Dr. Yusuf Küçükbaşol’da turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Ticaret ve Sanayi Odasını ve turnuvaya katılım gösteren tüm takımları tebrik etti.