Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

LUALUA FENER MAÇI ÖNCESİ KRİZ ÇIKARTIYOR

LUALUA FENER MAÇI ÖNCESİ

LUALUA FENER MAÇI ÖNCESİ KRİZ ÇIKARTIYOR

 

Kulup as başkanı Ahmet Gölbek konu hakkında Karabük Gündeme açıklamalarda bulunarak şimdi önümüzde Fenerbahçe maçı var ve ona odaklanmak istiyoruz ” dedi.

 

LUA

Kardemir Karabükspor AS Başkanı ve Basın Sözcüsü Ahmet Gölbek, takımın santrforu Lomana Tresor Lualua’nın takımdan ayrılmak istediği iddiasını doğrulayarak “Hocamızın görüşü de önemli ancak Lualua gitmek istiyorsa bırakırız tabi bunun bir bedeli olur, kendisinin gitme isteğinden çok Tolunay hocanın tavrı bizi bağlar” dedi

Gölbek, yaptığı açıklamada, Kardemir Karabükspor’un kurum takımı olduğunu, profesyonel hareket etme zorunluluğu bulunduğunu söyleyerek; “LuaLua, halen takımın profesyonel futbolcusudur. Bir önceki sezon takıma katıldı ve 2014 yılına kadar sözleşmesi var. Her iki taraf da sözleşme kuralları içinde hareket etmek zorunda. Kendisi ile birtakım görüşmeler oldu. Gitmek istiyorsa bırakırız ama bunun bir bedeli olur. Yönetim olarak kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğimizi herkesin bilmesini isteriz” diye konuştu.