Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Malkoç “Vergili Sözünün Eri Değildir, Güvenilir Şahsiyet Değildir”

Saadet Partisi Belediye Başkan

IMG_8025

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Soner Malkoç,  ” Karabük’lü Hemşehrilerimizle beraber olmaya ve beraber sorunları tespit etmeye devam ediyoruz ve Elhamdülillah Karabük’ün sesi olduk” diyerek bugün gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Malkoç ;  Görünen o ki hem sayın Vergili, hem de sayın Ceylan Karabük Halkı’nın güvenini kaybetmiştir ve inandırıcılıkları da kalmadı diyerek yaptığı açıklamada şöyle dedi ; ” Bakınız Sayın Vergili 2009 yılında seçim kampanyasında millete ait hiçbir şey satmayacağını söylemişti ama sonrasında ilk olarak Üniversite Mahellesi’ndeki TOKİ Öğrenci yurtlarını, Şehir girişindeki akaryakıt istasyonunu, eski hal binasının yerini ve son olarak da yeni yapılan belediye binasının yerinin bir kısmını iş karşılığı olarak müteahit firmaya satmıştır.Bu satılan malların ortalama bedelleri de yaklaşık 30 milyon TL tutarındadır.Bu gayrı menkuller Karabük’te yaşayan tüm fakirin, zenginin, yoksulun,yetimin, yaşlının, gencin hakkı olan öz varlıklarıdır. Biz aziz milletimize buradan soruyoruz bu varlıklar satılırken hangi birimize soruldu ve Karabüklüler olarak biz Sayın Vergili’ye satış için yetki mi verdik ? Hayır vermedik, seçim taahhüdü de hiçbir şeyi satmamak değilmiydi. O zaman diyoruz ki Vergili güvenilir bir şahsiyet değildir ve sözünün de eri değildir. Kıymetli hemşehrilerim Sayın Ceylan’da Sayın Vergili den farklı değildir.. Buradan Sayın Ceylan’a söylemek isterim ki; AKP gemisi su almaya devam ediyor ve yakında da batmaya mahkumdur, ilk seçimlerde de inşallah Saadet Güneşi bir kurtarıcı olarak yeniden doğacaktır, bu projelerinizi o zaman hangi iktidarın gücüyle yapmayı planlıyorsunuz. Gerçi sizin için fark etmez iktidar olan partiye geçersiniz, geçmişte bunları yaptınız. Ama rahmetli Erbakan Hocam’ın tabiriyle “Renksiz İnsanlar” artık insanımızda karşılık bulamayacaktır.”

Milletin de bu eski tarz, yalan üzerine kurulmuş siyasete ve siyasetçilere HADİ ORDAN diyecekleri bir seçim olacaktır diyen Malkoç ”
Yaşanabilir, mutlu bir Karabük, güler yüzlü insanların yer aldığı, gençlerin doğdukları yerde doyduğu, herkesin söz hakkına sahip olduğu, herkesin görüşü dinlenen ve görüşlerine kıymet verilen, sorunları çözülmüş, kaynakları israf edilmeyen bir Karabük’e inşallah 31 Mart sabahında Saadet’le birlikte uyanmak dileği ile hepinizi rabbime emanet ediyorum.”  dedi.