Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MEHMET CEYLAN’IN KANDİL MESAJI

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE

AK PARTİ KARABÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET CEYLAN ‘IN KANDİL KUTLAMA MESAJI 

 

MCEYLAN KUTLAMA

Ceylan Mesajında şöyle dedi  ; “Önümüzdeki Pazar Gününü Pazartesi Gününe bağlayan gece tüm insanlara rahmet elçisi olarak gönderilen ve peygamberlik zincirinin son halkasını oluşturan sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V.) efendimizin doğumu vesilesiyle sayılı gün ve gecelerden birisi olan Mevlit Kandilini idrak edeceğiz.

Mevlit Kandili sevgili Peygamberimizin bizlere sunduğu bütün değerleri ve öğütlerini anlama ve yaşama bakımından çok önemli bir gündür.

Hayatı bizlere yaşanabilir en güzel örnek olarak takdim edilen Peygamberimizi örnek almak, ancak onun insanlığın huzur ve mutluluğu için yaptığı daveti hayatımıza yansıtmakla en güzel ahlakını bir bilinç ve hayat tarzı olarak davranışımıza yansıtmakla mümkündür. Böyle günleri ve geceleri vesile kabul ederek birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı artırmalıyız. Ülkemizde ve dünyada iyilik ve güzellikler için dualar etmeliyiz. Bu geceyi en iyi şekilde değerlendirerek bu gecenin feyzinden faydalanan bahtiyar kullarından olmaya çalışmalıyız.

Bu önemli gecelerde dualarımız , Dünyadaki kargaşanın son bulması kan, gözyaşı ve karışıklıkların bir an önce bitmesini, açlık ve sefaletin giderilmesi İnsanlığın mutluluğu ve huzurudur.

Bu duygu ve düşüncelerle, bir kez daha tüm İslam aleminin ve vatandaşlarımızın Mevlid Kandilini tebrik ediyor, kandilin, Sevgili Peygamberimizi daha iyi tanımamıza vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederek, bu anlamlı gecenin birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bütün vatandaşlarımızın, yurt dışın da yaşayan soydaşlarımızın ve İslâm aleminin Mevlid Kandilini tebrik ediyor, Karabük halkına sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO