Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Karabük

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Karabük Başkanlığı tarafından birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

rver

Yenişehir Büyük Kulüp’te gerçekleştirilen birlik ve beraberlik yemeğinde MHP’li belediye başkan adayları gövde gösterisi yaptı.

Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile birlikte Safranbolu, Yenice, Eskipazar, Eflani, Ovacık ve Yortan Pazarı Belediye başkan adaylarının da tanıtıldığı birlik ve beraberlik yemeğinde ilk konuşan MHP İl Başkanı Metin Demirel oldu.

 Söz konusu vatansa gerisi teferruattır  sözü  ile başladığı konuşmasında  şöyle devam etti ; ”  Bu hassas dönemde görevinin bilincinde olan ülküdaşlarımızla el ele gönül gönüle vererek genel başkanımızın ifadesiyle 1 oy fazla almanın önemini kavrayarak çalışacağız. Bunu ülkemiz için Karabük’ümüz ve ilçeleri için çocuklarımızın geleceği için yapmak zorundayız, yapacağız. Yerel yönetimlerdeki Karabük belediye başkanımızın seçilmesi noktasında irade ortaya koyan çalışan, hizmetin karşısında bir destek yumağı oluşturan Karabüklü hemşehrilerimizle birlikte olacağız.  Her partilimiz üzerine düşeni yapacaktır. Gün; önemi her vatansever tarafından ifade edilen yerel seçimlerde başarıyı yakalamak için çalışma günüdür.Gün; tek yürek tek bilek olarak Zaferlere zafer katma günüdür.”  dedi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’de yemekde yaptığı konuşmada  “Ben şimdiye kadar hiçbir siyasinin Karabük’te vermiş olduğu sözleri yerine getirdiğini görmedim. Eğer bende böyle yapmış olsaydım Karabük’teki siyasileri kimse adam yerine koymazdı. Sizler bizim arkamızda oldunuz sürece Karabük’te ve diğer ilçelerde seçimleri alacağımıza ben kalpten inanıyorum. “

Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin konuşmasının ardından ilçe belediye başkanları birlik ve beraberlik yemeğine katılanlara tanıtıldı.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO