Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP De 7.Aday Adayı Çetin İpek Oldu

MHP Karabük Milletvekilliğine aday

MHP Karabük Milletvekilliğine aday adaylığına başvuru yapan Çetin İpek; “8 haziran sabahı Milliyetçi Hareket Partisi tokadı yüzlerine vuracak ve bu millet onlara gerekli dersi verecektir.” dedi.

İpek açıklamalarında şöyle dedi;

çetin ipek

Sayın İl Başkanım, ilçe Başkanlarım, Ülkü Ocakları il Başkanım

Değerli Partili arkadaşlarım, Sevgili Karabüklüler.

7 haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25.dönem milletvekilliği genel seçiminde Karabükü temsilen Milliyetçi Hareket Partisi’nin aday adayı olduğumu sizlerin huzurunda beyan etmek isterim.Yapılacak olan genel seçimler başta Karabük’e hizmet etmek için, sonrada partime güç vermek, destek vermek için aday adaylığı müracaatını yaptım.

Halis niyetle bu yola çıkanların Allah yar ve yardımcısı olsun.

Sözlerime başlamadan önce 1979 Karabük-Safranbolu doğumluyum.  Evliyim ve 2 çocuk sahibiyim. İstanbul ve Karabük’te inşaat sektörüyle uğraşmaktayım.

Şunu özellikle beyan etmek isterim. Bu partinin Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve bu toprakların Karabük’ün öz evladıyım. Hamurumun yoğrulduğu tarihten beri hem Milliyetçi Hareket Partiliyim ve  bu kutlu davanın mücadelesi içindeyim.7 haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Parti’nin vekil değil vekiller çıkaracağına inanıyorum.

 17-25 aralık operasyonlarını içlerine sindirenler, vatanın bölünmez bütünlüğüne kast edenler, terörist başıyla kol kola girip bölünme sürecini barış süreci olarak yutturmaya çalışanlar unutmasınlar ki, 8 haziran sabahı Milliyetçi Hareket Partisi tokadı yüzlerine vuracak ve bu millet onlara gerekli dersi verecektir.

Biz Karabük’lüyüz. Karabük’teMilliyetçi Hareket Partisi olarak 2 milletvekili çıkartmaya ve Milliyetçi Hareket Partisini 1. Parti yapmaya hazırız.Bizler, bu salondakiler buna sonuna kadar inanıyoruz.

Karabük’ün sıkıntılarını çok iyi analiz ediyoruz.  Karabük’te nelerin eksik olduğunu çok iyi biliyoruz. Nelerin yapılması gerektiğini ve nelerin bu güne kadar yapılmadığının farkındayız. Karabük’e deniz getireceğiz deyip sanki Bartın’daki denizi Araç çayına bağlayacaklarmış gibi konuşup hala palavra atanlara, hala hayal satanlara diyorum ki;  sizler ilk önce 5 sene önce verdiğiniz sözleri  yerine getirin. Karabük’teki işsizlik verilerine bir göz atın. Esnafın Sanatkarın durumuna bir bakın.

Sezondan sezona Karabük’e gelen sadece partisinin vekilliğini yapıp Karabük’lüleri unutan vekillerden olmayacağız. Tekrarlamak istiyorum; Bizler hazırız. Milliyetçi Hareket Partisi hazır.Milliyetçi Hareket Partisiülkemizin kurtuluş kapısıdır ve bu ülkeyi PKK-AKP ortaklığına teslim etmeyecektir.

 Buradan Karabük halkına sesleniyorum; Yolsuzluğa-hırsızlığa ortak olanlara dur demenin vakti gelmemiş midir? 7 hazirandaMilliyetçi Hareket Partisini iktidara taşıyamazsak bu ülkeyi PKK-AKP ortaklığına teslim etmiş oluruz. Allah muhafaza.!!

Sözlerimi çok fazla uzatmak istemiyorum.

21 Mart Cumartesi (yarın) MHP’nin 11. Olağan kongresi var. Nevruz bayramına denk gelen kongremizi bir şölene çevirmek adına bizler Ankara’da olacağız. Bizler nevruzu Türklük -Ahlak ve Şuuruyla Ankara’da kutlayacağız.  Bütün hemşerilerimizi ve partilileri bu vesile ile davet ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ’’diriliş ve yeniden ortaya çıkış’’ mantığıyla, 21 Mart Nevruzu’nu 13 yıllık fetret döneminin sonu olarak ilan etmiştir. Nevruzda artık başkaları değil, Türk milliyetçileri konuşacaktır.

Sizleri Yüce Mevlamın 99 adı ile selamlar, hepinizi Allaha emanet ederim.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE.