Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MİLLETVEKİLİ KESKİNKILIÇ, “KARABÜK GÜNDEMİN ANKETLERİ BİRE BİR DOĞRU ÇIKTI”

31 Mart yerel seçimlerinde

31 Mart yerel seçimlerinde anketlerin sonuçları üzerine bir çok yorumlar yapılmakta. Vatandaşların hangi adayın kazanabileceğini araştıran ve anketler ile duyurulan değerlendirmelerde KARABÜK GÜNDEM Gazetemizin anket sonuçlarının %97 oranla doğru çıkması siyasilerden ve okurlardan övgü aldı.

Karabük Gündem Haberin  KBÜ den 8 gönüllü öğrenci ve Safran Sanat Organizasyon ile beraber yaptığı ilk anket Şubat /2024 ayının ilk haftasında gerçekleşti ve yapılan ankette sadece Ak Parti, CHP, MHP, YRP, İYİ parti, ve Kararsızlar yanı sıra diğerleri olarak değerlendirmeye alındı

Ak Parti Karabük Merkez de birinci, MHP 2. parti  yine Safranbolu merkez de yapılan ankette ise CHP birinci, Ak parti 2. parti olarak sonuçları kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Ardından Mart ayının ilk haftasında yapılan 2. bir anket ise bu kez Karabük Gündem ve Karabük Web Tv elemanları ile birlikte sahada bire bir gerçekleştirilmiş bu ankette ise parti adayları ile isimler bire bir sorularak gerçekleşmişti.

işte 2. ANKET DEĞERLENDİRME SONUÇLARI ( 7-9 MART TARİHİNDE YAYINLANMIŞTIR) 

Yapılan her iki ankette de Ak partinin Karabük’te Safranbolu da ise CHP sinin kazanacağı, yanı sıra  Karabük’te CHP sinin ve Yeniden Refah Partisinin,  Safranbolu da ise İYİ partinin beklentilerin altında olacağı yorumları da yapılmıştı.

Bayramın ilk gününde Gazeteciler ile bir araya Gelen Karabük Milletvekili  Ali Keskinkılıç ve Ak parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Karabük Gündem Gazetesini tebrik ederek  yapılan anketlerin bire bire en yakın anket olmasından dolayı da kutladılar..

Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, ” Karabük Gündem gazetemiz anketlerini takip ettik, Karabük’ü en iyi analiz eden bir anket çalışması olduğunu seçimler sonrası gördük, ben başta Genel Md. ve İmtiyaz Sahibi Semih ağabeyimizi bu reel, objektif çalışmaları için kutlarım tebrik ederim, bölgede en gerçekçi anket çalışması sizlerden geldiğini seçim sonrası da görmüş olduk” dedi

Web Tasarım & SEO: Best4SEO