Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Miting-Toplanma Alanları Belirlendi

Karabük Valiliği İl Merkezinde

Karabük Valiliği İl Merkezinde Toplantı ,Gösteri Yürüyüşü Güzergahı ve Miting Alanını belirledi.

Karabük Valiliğinden yapılan açıklamaya göre; “Karabük İl Merkezimizde toplantı ve gösteri yürüyüşleri yapılacak yer ve güzergahların belirlenmesi amacı ile 02.01.2019 tarihinde Vali Yardımcısı Başkanlığında, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin katılımları ile Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda mevcut toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahının yürürlüğü oy birliği ile kabul edilmiştir.

Buna göre;

Toplanma yeri : Atatürk Anıt Meydanı Kavşağı. (Ergenekon Caddesi, Çamlık Caddesi, Necatibey Caddesi ve Ömer Lütfi Özaytaç Caddesinin kesiştiği kavşak.)

Yürüyüş Güzergahı : Atatürk Anıt Meydanı Kavşağından başlayarak (Ergenekon Caddesi, Çamlık Caddesi, Necatibey Caddesi, Ömer Lütfi Özaytaç Caddesinin kesiştiği kavşak.) Ömer Lütfi Özaytaç Caddesini takiben (550m) miting alanı olan Albay Karaoğlanoğlu Caddesinde Karabük Kent Meydanında son bulur.

Miting Alanı : Atatürk Bulvarı ile PTT Kavşağı arasında bulunan Albay Karaoğlanoğlu Caddesi ve Karabük Kent Meydanı

Alternatif olarak;

Toplanma Yeri : 5000 evler 75. Yıl Mahallesi (Şahin Tepesi Mevkii) (36.Cadde ile 63. Caddenin kesiştiği kavşak.)

Yürüyüş Güzergahı : 5000 Evler 75. Yıl Mahallesi (Şahin Tepesi Mevkii) (36. Cadde ile 63. Caddenin kesiştiği kavşaktan başlayarak 36. Caddeyi takiben (400m) pazar yerinde (Perşembe Pazarı) son bulur.

Miting Alanı : 5000 evler 75. Yıl Mahallesi Pazar Yeri(Perşembe Pazarı)36. Cadde, 59. 65 ve 52. Sokaklar arasında kalan olarak belirlenerek, propaganda amaçlı kullanılan materyalin asılabileceği yerler ilan edilmiştir.” dendi