Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MUHTARLIKLARA YENİ YÜZLER

  30 MART 2014

 

30 MART 2014 TARİHİNDE YAPILACAK  YEREL SEÇİMLERDE VATANDAŞ  MUHTARLIK SEÇİMLERİNE DE ÖNEM VERMEYE BAŞLADI.

VATANDAŞLAR ; SEÇİMLERDE SANDIK BAŞINA GİDENE KADAR MUHTAR ADAYLARI KONUSUNDA PEK FİKRİMİZ OLMUYOR ANCAK BUNDAN SONRA GENÇ VE YENİ YÜZLERİ MUHTAR OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ DİYORLAR.

 

 

MUHTARLIKLARA YENİ YÜZLER 

 

4567

1471330_10152097216578637_769757158_n

3O  Mart seçimleri için adaylıklarını bir bir açıklayan Muhtar adayları tıpkı belediye başkanları gibi vatandaşa proje sunmaya ve kolaylıklar sağlayacaklarına dair planlarını anlatmaya başladılar.

Genç bir nesille temsil edilmeyi bekleyen vatandaşlar mahalle muhtarlarının projeleri ile ilgilenmeye başladılar.

Bir çok vatandaş artık genç ve dinamik yüzleri mahalle muhtarı olarak görmek istiyoruz derken muhtar adayları da kendilerini  sosyal medya ve internet siteleri yanı sıra gazete ve televizyonlarda ki programlar ile tanıtmaya başladılar.

5000 Evler Mahalle  75.Yüzyıl mahalle muhtarı Recep ÇAKICI genç mahalle muhtar adaylarından biri. Çakıcı ; ” Mahallemiz için detay projelerimiz var ancak en önemlisi bir muhtar arandığı zaman bulunmalı ilkesine riayet edeceğiz ” diyerek adaylığı sürecinde destek verecek herkese teşekkür ediyor.

IMG_6819 

Yine Bayırmahallesi Muhtar adayı Mehmet ÖZEN’de “mahallemiz  kent merkezine yakın bir çok alanda belediye başkanlığımız gerekli hizmeti taşıdı, peyzaj ve yollarımızın bakım onarımı da bu sene içinde yapılacak,  ancak bende arkadaşlarımız gibi artık genç ve hizmette daha aktif alacak isimlerin artık göreve gelme vakti olduğuna inanmaktayım,” dedi.