Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MUHTEŞEM AMA SINIRLI ; KONSER

  MUHTEŞEM AMA SINIRLI

 

MUHTEŞEM AMA SINIRLI ; KONSER 

cats

 

Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Müzik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Dilek Göktürk Cary şefliğinde Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Müzik Bölümü Öğretim Elamanları ve öğrencilerinden oluşan Oda Orkestrası muhteşem bir konser gerçekleştirdi.

KBÜ Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Popüler Melodilerle 2014’e Merhaba’ konserine; Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Rektör ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Yoğun katılımın olduğu konser, Hans Zımmer’ in eşsiz eseri ‘Karayip Korsanları’ şarkısı ile başladı. 11 adet eserin seslendirildiği gecede renkli dakikalar yaşandı.

Gecenin sonunda; Böylesine güzel ve sanatsal bir etkinlikte beraber olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal; “2013 yılı bitiyor. Üniversitemizde 2013 yılı içerisinde 1024 sosyal ve kültürel aktivite gerçekleştirildi. Bunun büyük bir kısmı öğrencilerimizin gerçekleştirdiği etkinliklerdir. Bu da Üniversitemizde öğrenci inisiyatifinin ön planda tutulduğunun göstergesidir. Böylesine güzel ve özel organizasyonların gerçekleştirilmesi beni ziyadesiyle memnun ediyor, emeği geçen başta Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Öğretim Elemanlarını ve öğrencilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi

Konserin muhteşem ve büyücülü  olması sanatseverlerin “Neden Karabük halkına  açık alanlarda bu konserler verilmiyor, sadece KBÜ yerleşkesinde sınırlı kalıyor , Bu konserlerin Karabük ve bölgede çeşitli salonlarda halkla buluşturulması lazım ” gibi konserin sınırlı kalmaması adına   sorgulama yapmalarına  yönetti. 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO