Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MÜLKİ AMİRLER KARARNAMESİ TAMAM

Mülki İdare Amirleri Kararnamesi

Mülki İdare Amirleri Kararnamesi Cumartesi günkü Resme Gazetede yayınlandı. Karabük’teki üç Vali Yardımcının yeri değişirken, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan’da Sapanca Kaymakamlığına atandı. Yenice Kaymakamı Tarkan Keskin ise Karabük Vali Yardımcılığına atandı.

 

Mülki Amirler Kararnamesi Açıklandı

2013 Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile bazı bakanlıklara ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararname ile 14 kaymakam ve 8 Vali Yardımcısı değişik görevlere getirildi. 43 Vali yardımcısı Kaymakamlığa atandı.

           

Atamalar ile  ilimizde görev yapan Vali Yardımcıları İsmet Tabaş, Edirne Vali Yardımcılığına, Ali Uysal Burdur Vali Yardımcılığına, Ertuğ  Şevket Aksoy ise Batman Vali Yardımcılığına atandı.

   

Atamalar ile ilimize Denizli Vali Yardımcısı Abdullah Acar atanırken, Yenice Kaymakamı Tarkan keskin’de Vali Yardımcısı olarak ilimize atandı.

                   

 

SAFRANBOLU KAYMAKAMI GÖKHAN AZCAN SAPANCAYA ATANDI

 

4 yılı aşkındır Safranbolu Kaymakamı olarak görev yapan, kısa sürede Safranbolu halkının sevdiği isim olan Gökhan Azcan, Sapanca İlçesine atandı. Azcan’ın yerine Safranbolu Kaymakamlığına Antalya Vali Yardımcısı Murat Bulacak atandı.