Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MUSTAFA EREN İDDİALI

Safranbolu Cumhuriyet Halk Partisi

ren

Safranbolu Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Mustafa Eren adaylığının resmileşmesi ile birlik de iddialı çıkışlar yapmaya başladı.

Her konuda ve özellikle siyasette kimseye verilemeyecek hesabımız olamaz biz vatandaşımıza hizmet için siyasetteyiz  diyen kurt siyasetçi Eren ” Karabük’te sevgili kardeşim Erdal Demir ve Safranbolu da ben, Yenice, Eflani, Ovacık ve Eskipazar’da tüm adaylarımızla tüm sosyal demokrasiye gönül verenler yanı sıra sağ duyulu yurtsever vatandaşlarımızla kuvayi milliye ruhu ile bir davanın savaşını vereceğiz  inanıyorum ki ülkemizin içinde bulunduğu bu hırsız-yalan-dolan düzeninde önce belediyelerden  başlamak üzere bir temizlik hareketi yaşatmalıyız .  Allah dürüst ve inanların yanında fakirin ekmeğine göz dikenlerden hep birlikte hesabı soracağız” dedi.

Parti içinde uyum ve beraberliğin hakim olduğunu ve bir takım çevrelerin kendi hırsları yüzünden hırçın davranabileceğini ancak Mustafa kemal Atatürk’ün partisini yıpratmayız  şeklinde birlik beraberlik mesajları veren Eren  “CHP Safranbolu belediyesinin en büyük adayıdır vatandaşlarımız bunu görmektedir ” dedi.