Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

NAMAL DEİK İÇİN BAŞBAKAN İLE BİRLİKTE FİNLANDİYA’YA UÇUYOR

      TSO

 

 

 

TSO BAŞKANI SEDAT NAMAL DEİK İÇİN

BAŞBAKAN,BAKANLAR VE TOOB BAŞKANI

İLE BİRLİKTE AVRUPA  TURUNA ÇIKIYOR

 

 

TOBBB

Türk Özel Sektör Heyeti, TOBB / DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun öncülüğünde Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) organizasyonunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 5-9 Kasım 2013 tarihlerinde Finlandiya, İsveç ve Polonya’ya yapacağı resmi ziyarete iştirak edecek.

WWW.KARABUKGUNDEM.COM

sedatKarabük TSO Başkanı Sedat NAMAL’In da özel olarak katıldığı heyette, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu,  AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TOBB / DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi yanı sıra 21 oda/borsa başkanları ile özel sektör temsilcilerinin katılacağı programlarda ikili iş forumları gerçekleştirilecek.

WWW.KARABUKGUNDEM.COM

6 Kasım 2013 Çarşamba günü Helsinki’de Türkiye-Finlandiya İş Forumu, 7 Kasım 2013 Perşembe günü Stockholm’de Türkiye-İsveç İş Forumu ve 8 Kasım 2013 Cuma günü Varşova’da Türkiye-Polonya İş Forumu yapılacak.

Ayrıca, 8 Kasım 2013 Cuma günü, Polonya’da TOBB ile Polonya Ticaret Odası arasında bir işbirliği anlaşması imzalanacak.

Tüm bu program içinde olan Karabük TSO Başkanı Sedat NAMAL ‘ın Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN ile bir araya geleceği ve Namal’ın , Başbakana Karabük siyasi atmosferi dışında Karabük ticareti ve sanayi hakkında bilgiler vereceği öğrenildi.

 

WWW.KARABUKGUNDEM.COM