Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

NE YAPACAKLARINI ŞAŞIRDILAR.! İNANMAYIN..!

Karabük’ün olaylara sağduyu ile

Karabük’ün olaylara sağduyu ile yaklaşmadığını gören, yaşanılması istenmeyen ancak zamanında yaşanan az sayıda ki münferit olayları çarptırarak sosyal medya ağları üzerinden her an çoğunluk yaşıyormuşçasına sunarak spekülasyon yaratanlar boş durmuyor.

Son olarak bir video yayınını ortaya atan ve   “Afrikalı öğrenciler bahanesiyle Karabük şehrine Hristiyan cemaatleri yerleşiyorlar… Bu insanlar misyonerlik yapmak için buradalar. Düşman işgaline direnen Anadolu, misyonerler ve sığınmacı kisvesi altındaki cihatçılar tarafından işgal altında.” diyerek  Hıristiyanlara ait bir ayin gösterimini, Karabük’te olmuş gibi yayınlayanlar abartı yaparak kafa karışıklığı yaratıp toplumun psikolojisini bozmaya devam ediyorlar.

Bu tür olayları toplumu yönlendirme ve kaos yaratmaya yönelik olduğuna dikkat çeken yetkililer ise her negatif gelişen olayın Karabük ile ilişkilendirilmesine yine toplumun ortak tepki koyması gerekir şeklinde bilgiler verirlerken sosyal medya ağları üzerinden yapılan bu tür içeriklere prim verilmemesi gerektiğini vurguluyorlar.. 

GÜN GEÇMİYOR Kİ SOSYA MEDYADA FARKLI ALGI OPEASYONU OLMASIN SON OLARAK TÜRKİYE’DE DAHİ ÇEKİMİ OLMAYAN BİR AYİNDEN GÖRÜNTÜLERİ KARABÜK’TE OLMUŞ GİBİ GÖSTERDİLER..

Web Tasarım & SEO: Best4SEO