Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÖZATA TEKRAR MHP ADAYI OLDU

      Önce

 

 

 

Önce , Basın Duyurusu İle Adaylıktan Çekildi, Sonra Resmi Aday Olduğu Genel Merkezden Bildirildi.

ÖZATA TEKRAR MHP ADAYI OLDU

mustafa-ozata-adayliktan-cekildi-5347670_o

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İçin İlk Başta Tasarlayarak, Kafasına Koyduğu İsmi  Açıkladı .

 

MHP Genel Merkezinin kararı ile Safranbolu Belediye Başkan Adaylığına atanan Mustafa Özata’ya Safranbolu parti teşkilatından yapıldığı iddia edilen baskılar sonrası adaylıktan çekilmişti.

Bir Aday adayının  Mustafa Özata isminin aday olarak açıklanması sonrası istifası, MHP Safranbolu teşkilatının değerlendirmeleri sonrası adaylıktan çekildiğini ” geride bıraktığımız süreç içerisinde yapılan görüşmeler ve değerlendirmelerde adaylık noktasında il ve ilçe yönetimleri arasında gerekli konsensüsün sağlanamadığını gördüm.  Geride bıraktığımız süreç içerisinde yaşanan gelişmelerde zafere ulaşmakta ki kilit nokta olan birlik ve beraberliğin ne yazık ki sağlanamadığını gördüm. Ülkemizin ve bölgemizin partimize ve davamıza her zamankinden fazla ihtiyacı olduğunun bilincinde bir kardeşiniz olarak bundan sonra ki yaşamımda da partimin ve şehrimizin güzel insanlarının emrinde olduğunu ifade ediyor, Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu Belediye Başkan Aday Adaylığından çekildiğimi başta saygıdeğer dava arkadaşlarım olmak üzere tüm kamuoyu ile paylaşıyorum.” demişti. 

Sebeplerini net bir şekilde ortaya koyan bir basın duyurusu ile adaylıktan çekildiğini duyuran zengin iş adamının daha önce isminin CHP ile anılması ardından MHP de aday olması ilginç karşılandı.

MHP Safranbolu Aday Adaylığına müracaat eden ve daha sonra Safranbolu teşkilatı ile yaşandığı iddia edilen sorunlardan dolayı adaylıktan çekildiğini belirten Mustafa Özata ile ilgili MHP genel Merkezi adayımızdır dedi.