Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Özcan “Nereye Gidilir-Gidilmez,Rafet Beye’mi Soracağım”

Geçtiğimiz hafta Soğuksu Mahallesindeki

IMG_8049Geçtiğimiz hafta Soğuksu Mahallesindeki AK Parti seçim bürosunun açılışında İl Özel İdaresine ait bir resmi aracın görüntülenmesi Karabük’te günlük olarak yayın yapan ve Rafet Vergili’nin bağlantısı olduğu iddia edilen Karabükün Sesi  gazetesin de manşet haber olarak  yayınlanmıştı.

Geçen dönem Milletvekilliği seçimlerinde İl Özel İdaresine ait bir başka  Resmi Aracın  Ak Parti Kadın Kollarının kumanya dağıtımın da   görüntülenmesi  gerek  Özel İdare bünyesinde gerekse AK Parti teşkilatlarında  sıkıntı yaratmıştı.

Geçtiğimiz hafta sonunda kalabalık bir halk kitlesinin AK Parti teşkilatını ve AK parti belediye başkanı Mehmet Ceylan’ı Soğuksu’da karşılaması sırasında İl Genel Meclisi Başkanı Hüsnü Özcan’ın arabasının görüntülenmesi  ve gazetede çıkan haber  sonrası  İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan konuyla ilgili olarak çok sert açıklamalarda bulundu.

hüsnü özcanKarabükün Sesi gazetesinde  manşet haber olarak yayınlanan İl Genel Meclisi Başkanı Hüsnü Özcan, Resmi Araç’la Soğuksu Mahallesine gittiğini kabul ederken, haberin araştırılmadan, tamamen maksatlı yapıldığını ifade ederek, Karabük Haber Gazetesinden Nimet Soylu’ya  şu açıklamalarda bulundu.  “ O gün İl Genel Meclisi toplantısı vardı. Toplantı sonrasında Ak Parti İl Başkanı Ömer Ayar’la görüşmem gerekiyordu. Kendisi ile gün içinde toplantı olduğu için görüşemedik. Toplantı sonrasında kendisini aradım, Soğuksu Mahallesinde olacağını söyledi. Bende kendisi ile görüşmek için İl Genel Meclisi Başkanı sıfatı ile oraya gittim. Yine aynı şekilde beni Rafet Vergili’de davet etse giderim. Burada olaylar çarpıtılarak, geçen yıl yaşanan kumanya olayı ile bağ kurularak ortam gerilmek isteniyor. Ben resmi araçla nereye gidilir, gidilmez Rafet Bey’e mi soracağım. Hem seçim yasakları da başlamış değil. Dediğim gibi tamamen maksatlı, kamuoyunu yanıltmak için araştırılmadan yapılmış bir haber.”

Kaynak KARABÜK Haber