Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÖZKAN ÇETİNKAYA’NIN, EMEKLİLER İLE İLGİLİ PROJE VİDEOSU YAYIMLANDI

Özkan Çetinkaya’dan emeklilere destek

Özkan Çetinkaya’dan emeklilere destek paketini açıkladı.  AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, emeklilere yönelik destek paketi beğenilirken, Emeklilere yönelik projelerini anlatan bir de  video yayımladı. Yayımladığı video paylaşımında emeklilere yönelik destek paketinde:

  • Her ay 1.000 TL gıda desteği
  • Tüm emeklilerimize her ay 1.000 TL yerel marketlerden gıda desteğini biz vereceğiz.
  • Ücretsiz düğün salonu
  • Emeklilerimizin birinci derece yakınlarının düğün törenlerinde belediye düğün salonunu ücretsiz olarak biz vereceğiz.
  • Emeklilere yemeklerde %50 indirim
  • Millet bahçesinde kuracağımız emekliler evinde, yemekler de tüm emeklilerimize %50 indirimi biz uygulayacağız.
  • Su ve ulaşım desteğin de ; AK Parti Karabük Belediye Meclis Üyelerinin tam desteğiyle yürürlüğe giren ücretsiz su ve ulaşım desteklerini 5 yıl boyunca kesintisiz biz uygulayacağız.” İfadelerine yer verildi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı, değerlendirmelerde bulundu.

Çetinkaya, açıkladığı gar park projesi ve nehir park projesi hakkında konuştu.

“Nehir Parkı Hayata Geçirmekte Kararlıyız”

Çetrinkaya, “Malumunuz burada vizyon projelerle şehrimizde yeni bir şehircilik vizyonu önüne geçerek projelerle biz sahneye çıktık.

Tabii bunlardan birincisi burada işte Cumhurbaşkanımızla görüşmemiz ve bakanlarımızla görüşmemizin akabinde gar sahasına Bakanımızın da katılımıyla burada sahanın tahliyesi noktasındaki beyanatları, söylemleri bakanımız bize sağ olsun Karabük halkının hizmetine açılacağını söyledi.” İfadelerini kullandı.

Nehir parkın Karabük’ün potansiyeline katkısının çok büyük olacağının altını çizen Çetinkaya, canlı yayındaki konuşmasında, “İkinci projemiz hep dedik ya bir gar sahası var. Bunun tahliye olması gerekiyor. Bir de şehrin ana merkezi olan bir nehrimiz var. Bugün bakıyoruz Anadolu da birçok vilayetin bu nehri hemşehrilerinin hizmetine açtığını görüyoruz etrafımızdaki illerde, vilayetlerde de.

Bu noktada biz de istiyoruz ki su akar, Karabüklü bakar değil, su akar Karabük’ün etrafında sosyal etkinlikler yapar. Yine turizm bu noktada bizim için çok önemli. 550 bin turist geliyor Safranbolu bölgemize. Bu turistler Karabük’te hiçbir şekilde zaman geçirmiyor.

Biz arzu ediyoruz ki hem sosyal hem ticari hayatımıza katkısı olsun. Bu 550 bin turist buralarda dursun. Bizim oradaki nehir park etrafında açacağımız tesislerde yine işte buradaki sosyal tesislerde zaman geçirsin, Karabük’te turizmden faydalansın istiyoruz.

Bu noktada nehir parkı hayata geçirmek adına yine Tarım ve Orman Bakanımızla da istişarelerimiz olacak alanı inceleyeceğiz. Bu alanı ne kadar hızlı bir şekilde Karabük halkının hizmetine sunarız, bunu en modern, en kullanışlı halkın en takdir ettiği projeyi buraya nasıl uygularız? Bunun gayreti içerisinde olacağız. Yani şunu demek istiyorum. Adaylıkla biz bu kontaklara başladık. Evet. Yani özellikle bu kronikleşmiş projelerin, kronikleşmiş vaatlerin bir an önce hayata geçirip halkımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Tarım ve Orman Bakanımızda bu niyetle geliyor şehrimize.” ifadelerini kullandı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO