Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

POLİS HAFTASI ETKİNLİK KAPSAMINDA İFTAR PROĞRAMI DÜZENLENDİ

Vali Mustafa Yavuz, Polis

Vali Mustafa Yavuz, Polis Haftası Etkinlikleri Kapsamında Şehit Yakınları, Gaziler, Gazi Aileleri ve Emniyet Personeli ile İftar Programında Bir Araya Geldi.

Vali Mustafa Yavuz ve Eşi Süreyya Yavuz Hanımefendi, Türk Polis Teşkilatı’nın 179. Kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında şehit yakınları, gaziler, gazi aileleri ve emniyet personeli bir araya geldi.
Karabük Polisevi’nde düzenlenen programa; Vali Mustafa Yavuz, Karabük Milletvekili Cem Şahin, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mustafa Duran, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile emniyet personeli katıldı.
Türk Polis Teşkilatının 179. yıl dönümü münasebetiyle iftar programı düzenleyen İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse ve mesai arkadaşlarına teşekkür eden Vali Yavuz, “Şehitlerimizin emanetleri olan aileleri başımızın üstündedir, her daim kapımız ve gönlümüz açık. Devlet olarak, millet olarak yanlarındayız. Polisimiz, Jandarmamız ve Türk Silahlı Kuvvetlerimiz sınır ötesinde, yurt içinde emniyet ve asayişi sağlamaktadır. Bizlerin huzur içinde yaşamamızı temin etmektedir. Türk Polis Teşkilatı; suçluyu yakalayarak, suçu önleyerek geleceğe güvenle bakmamızı sağlamaktadır. Aynı zamanda demokrasimizin de güvencesi olan Türk Polis Teşkilatı ile gurur duyuyoruz. Teşkilatın tüm mensuplarını tebrik ediyorum. İlimizde yapmış olduğunuz güzel hizmetlerinizden dolayı İl Emniyet Müdürlüğü’nün tüm mensuplarını tebrik ve teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
İftar programı öncesinde Emekli Polis Memuru Turgay Benlioğlu tarafından yapılan yağlı boya resim sergisini gezen Valimiz Mustafa Yavuz, Turgay Benlioğlu’ nu tebrik ederek başarılar diledi.
Web Tasarım & SEO: Best4SEO