Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

REKTÖR KIRIŞIK, CUMHURBAŞKANLIĞI YİK ÜYESİ M.ALİ ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin’i makamında ziyaret ederek bilgiler verdi

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Karabük Üniversitesine her zaman destek olacağını belirten Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin, Üniversitenin başarılı çalışmalarından dolayı akademik ve idari kadroyu tebrik ederek selam ve sevgilerini iletti. 

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ise kuruluşundan bugüne Karabük Üniversitesinin gelişimine katkı sağlayan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Mehmet Ali Şahin’e teşekkür etti. Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Üniversitesinde yapılması planlanan çalışmalar ve projeler hakkında Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin’e bilgi vererek, ” ‘Bilim merkezli öğrenci dostu Üniversite’ anlayışıyla Karabük Üniversitesinin bugüne kadar gösterdiği gelişimi daha da ileriye taşıyarak Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türkiye yüzyılında şehrimizin ve ülkemizin gelişimine katkı sunmak için gayret göstereceğiz” diye konuştu.