Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

REKTÖR , MEDYA İLE İFTARDA BULUŞTU

    KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

 

 

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR . BURHANETTİN UYSAL  KARABÜK MEDYASI İLE İFTARDA BULUŞTU.

 

 

REKTÖR HOCA “2 MUTLULUĞU BİR ANDA

YAŞADIĞIMIZ BİR GECE” DEDİ

 

 

ResimLERRR.. 022

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Burhanettin Uysal ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı’ dolasıyla verdiği iftar yemeğinde Basın Mensupları ile bir araya geldi.

 

Üniversite  Çiçekler Evi Uygulama Konukevi’nde verilen iftar yemeğine KBÜ Rektörü  Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Genel Sekreter Yaşar Alpay,  ilimizdeki görsel ve yazılı basın kuruluşlarının sahipleri ile çalışanları ve Ajans Temsilcileri katıldı.

 

 

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği iftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan Rektör  Prof. Dr. Burhanettin Uysal; “Öncelikle tüm basın mensubu arkadaşlarıma geldikleri için çok teşekkür ediyorum. Bugün iki bayramı birden kutluyoruz. Birincisi siz değerli basın mensuplarımızın ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı”, ikincisi hayatımda beni en mutlu eden olayların başında gelen, 5 yıldır açılması için büyük bir çaba sarf ettiğim Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun açılması oldu. Biliyorsunuz ki Karabük’ün çevresindeki hemen hemen bütün illerde hava alanı bulunmaktadır. Eğer bilim, ilim ve spor merkezi haline gelmek istiyorsanız ilinizde muhakkak bir hava alanı bulunmalı. Bugünden sonra Karabük şehrinin, Karabük Üniversitesi’nin daha da ilerilere gideceğini düşünmekteyim.  Ben sizleri sessizlerin, kimsesizlerin sesi olarak görüyorum. Devlet erkanını elinden tutan insanlar sizlere sözünü geçirebilecek olsalar o kimsesizlerin sesinin çıkma imkanı yoktu. Bu nedenle basın mensuplarını kimsesizlerin kimsesi olarak tanımlıyorum. Karabük Üniversitesi kurulduğu günden buyana Karabük Üniversitesi’ni geliştirmek, önderlik etmek adına bizlere çok fazla yardımcı oldunuz. Bunun için de sizlere şükranlarımı arz ediyorum. Ben Karabük Üniversitesi’ni tanımlarken Rektörüm ve Karabük Üniversitesi çalışanlarının kurmuş olduğu bir üniversite olarak değil, Karabük’te bulunanların Biz duygusu ile hareket eden BİZLERİN kurduğunu ifade ettim ve Karabük Üniversitesi de bizlerin bir başarısıdır. Ben tekrar davetimizi icabet ettiğiniz için şükranlarımı arz ediyorum. Tüm basın çalışanlarının ‘Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar sansürsüz nice 105 yıllar dilerim.” dedi.

 

ResimLERRR.. 036

Daha sonra Karabük’ün sevilen sanatçısı Orhan Demiral eşliğinde TSM ve THM şarkıları söylendi. Şarkılara eşlik edilmesini isteyen KBÜ Rektörü ve  Gazeteciler  gecenin mutluluğunu birlikte yaşarlarken,  Medyaya gösterdiği özel ilgi ve saygı nedeni ile  Prof.Dr Burhanettin Uysal gazetecilerden övgü aldı.

İftar yemeği yapılan hoş sohbetlerle sona erdi.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO