Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SAFRANBOLU BELEDİYESİ ASFALTI İLE ÖVÜNÜYOR

  Uluslararası Kalitede Kendi

 

Uluslararası Kalitede Kendi Asfalt Üretimini Yapan Safranbolu Belediyesi 2013 Yılı İçin Hedef Olarak Aldığı 70.000 Ton Asfalt Hedefine Adım Adım İlerliyor.

 

 

 

SAFRANBOLU BELEDİYESİ

ASFALTI İLE ÖVÜNÜYOR

 

 

Alt yapı çalışmaları tamamlanan her mahallede asfalt serimine başlayan ve kısa sürede tamamlayan Safranbolu Belediyesi fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler gece geç saatlere    kadar çalışarak Safranbolu’nun asfalt sorununu bu yıl içerisinde sonlandırmak için çalışıyor.

2013 asfalt sezonu ortalarında 40. 000 ton’un üzerine çıkan fen işlerine bağlı bulunan ekipler çalışmalarını aralıksız devam ediyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy; “ Halkımızın teveccühü ile seçildiğimiz ilk yıl önümüzü görme yılı olurken hemen ardından 2010 yılından itibaren alt yapı, asfalt, araç parkı genişletme, personel verimliliği, festivalimiz gibi pek çok konuda planlarımızı ve projelerimizi yaparak işe koyulduk.
 
Cenabı Hakkın izni ile bu güne değin projelendirdiğimiz işlerimizin tamamına yakınını bitirdik ve halkımızın hizmetine sunduk. Bu çalışmalardan bir tanesi de asfalt çalışmalarımız. Safranbolu’muza kazandırdığımız asfalt plenti ve ileri kalitedeki asfalt üretimi ile halkımızın sağlığına zara vermeden çok kısa bir sürede Safranbolu’nun asfalt sorununun tamamına yakının bitirdik. Ekiplerimiz 2013 asfalt sezonu çalışmalarını tamamladıklarında 70 bin ton hedefine ulaşmış olacağımıza ve ekiplerimize olan inancım tam. “ dedi.

Belediye tarafından son 4 yılda yapılan çalışmalarla Safranbolu’nun çehresinin değiştiğini, tanıtım, restorasyon, festival gibi çalışmalarla bu hizmetlerin daha da perçinlendiğini kaydeden Başkan Aksoy; ” amacımız Safranbolu’da devraldığımız bayrağı en yukarı, zirveye taşımaktır ” dedi.