Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SAFRANBOLU DEVLET HASTANESİNDE 2023 YILI DEĞERLENDİRİLDİ.

Safranbolu Devlet Hastanesi 2023

Safranbolu Devlet Hastanesi 2023 Yılı Değerlendirme Toplantısı Karabük İl Sağlık Müdürü Op.Dr.İsmail KARA’nın katılımları ile gerçekleştirildi.

 

Hastane Başhekimi Op.Dr.Rıza Erkan Andaç, Bakanlığın Verimlilik kriterleri doğrultusunda 2023 yılı dönemine ait tıbbi, idari ve mali konularda değerlendirmelerde bulunarak sağlık tesisi faaliyetleri hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

 

Toplantıya Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr Bekir Poçan, Destek Hizmetleri Başkanı Yüksel Korkut, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Mustafa Mızrak, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Hakkı Yıldız ile Safranbolu Devlet hastanesi yöneticileri katıldı. Safranbolu Devlet Hastanesi Polikliniklerini ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Op.Dr. İsmail Kara yeni başlayan hekimlerimize de görevlerinde başarılar diledi.

Öte yandan  Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr Erkan Andaç ile Sağlık konusunda yaptığımız görüşmede gazetemize açıklamalarda bulundu  Op.Dr Erkan Andaç Safranbolu Devlet Hastanesi olarak hiçbir Hastamızı mağdur etmemek için çalışıyoruz MHRS randevusu alamayan vatandaşlarımızı aynı gün içinde muayene ettirmeye çalışıyoruz bunda da % 90 oranında Sonuç alıyoruz dedi 

Andaç ayrıca, İdare ile Doktorlarımız uyum içinde çalışmaları sonrasında bir çok sorun kendiliğinden çözülüyor ifadelerine yer verdi. Günde 1700 Poliklinik yapılan , yine günde 15 Ameliyat ile vatandaş Sıhhatine kavuşurken eleştirmek kolay olur görüşlerine yer veren Vatandaşlar ise  Safranbolu Devlet Hastanesinin kaliteli ve eldeki imkanlar nispetinde bölgede ki bir çok hastaneye göre gayet güzel hizmetler vermektedir diyorlar