Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SAFRANBOLU DR NECDET AKSOY’LA DEVAM…..

SAFRANBOLU DR NECDET AKSOY’LA

SAFRANBOLU DR NECDET AKSOY’LA DEVAM  GİBİ ?

 

başkan aksoy

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANLIK ADAYINI MEHMET CEYLAN OLARAK AÇIKLAYAN AK PARTİ SAFRANBOLU’DA DR NECDET AKSOY, YENİCE’DE ZEKİ ÇAYLI , ESKİPAZAR’DA DURSUN BAŞ  VE EFLANİ’DE İBRAHİM ERTUĞRUL İLE  YOLA DEVAM KARARI ALMAYA HAZIRLANIYOR 

Ak Parti , Karabük merkezde belediye başkan adayını Kalkınma bakan yardımcısı ve 22.dönem Karabük milletvekili Mehmet CEYLAN’ı   açıkladıktan sonra tüm gözler ilçelere çevrildi.

AK Parti kamuoyu yoklamaları  ardından  temayül ve kanaat önderlerinin yorumları ile  genel merkezin değerlendirmeleri sonrası Safranbolu için DR Necdet AKSOY ‘un belediye başkan adayı olarak belirlediği  yine Eflani için İbrahim Ertuğrul’un, Yenice için Zeki Çaylı’nın ve Eskipazar için de Dursun Baş’ın adaylıklarının  çok kısa zaman içinde açıklanabileceği iddia edildi.

Bu anlamda ortaya atılan spekülasyon isimlerinde önüne geçmek için önümüzde ki hafta içinde adayların isimlerinin resmen kamuoyu ile paylaşılacağı  belirtilirken özellikle Safranbolu ilçesi için önemli projelerin olduğu iddia ediliyor.

AK Partiye yakın kaynaklara göre  ilçelerde yapılan hizmetler ve adaylardan halkın memnuniyeti aynı isimler ile yola devam etme kararında etkili olduğu da belirtiliyor.